فهرست
تادئو؛ مردود در آزمونِ سوم
تادئو؛ مردود در آزمونِ سوم

تادئو؛ مردود در آزمونِ سوم

آی اسپورت- اینکه قدیمی ها نشسته اند و فکر کرده اند و ضرب المثل «آزموده را آزمودن خطاست» را ساخته اند، ظاهرا از نگاه حمید درخشان تفاوت چندانی با یک اشتباه ندارد!  چند روز قبل از نبرد سخت با تراکتور، وقتی که با تمدید مصدومیت طارمی غیبت او در این مسابقه مسجل شد، بسیاری از هواداران پرسپولیس تصور می کردند سرمربی تیم شان با توجه به دو نمایش فاجعه بار تادئو در برابر ذوب اهن و ملوان، او را به جای طارمی در ترکیب اولیه قرار نخواهد داد اما درخشان، تصمیم گرفت برای سومین بار به تادئو امتحان کند و تا پیش از فرارسیدن 5 دقیقه نهایی بازی و تعویض او، به تماشای خطاهای متعدد مهاجم برزیلی بنشیند.

همانند دو بازی گذشته برای قرمزهای تهران، تادئو در مسابقه امروز نیز کاملا کم اثر بود. این مهاجم سنگین و کند که اصلا معلوم نیست با کدام استدلال برای خط حمله تیم محبوب تهرانی خریداری شده، بر خلاف مهاجمان هم جثه اش حتی در زدن ضربات آخر نیز توانایی ندارد. او در نیمه دوم جدال با تراکتور، صاحب یک توپ ایده آل درون محوطه جریمه شد اما ضربه اش را از چند قدمی دروازه حامد لک به بیرون فرستاد و تنها چند دقیقه بعد، این تراکتوری ها بودند که دروازه پرسپولیس را باز کردند.

حمید درخشان همچنان روی بازی ندادن به عباس زاده و استفاده از علیپور و تادئو که هر دو بسیار بی کیفیت به نظر می رسند، اصرار دارد. با ادامه این روند، هواداران پرسپولیس حتما آرزوی حضور دائمی طارمی در همه مسابقه های تیم شان و دوری او از خطر مصدومیت و محرومیت را خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2015-03-08 19:14:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر