فهرست
آندو: با نوری مشکلی ندارم/ پیام جوان است و زود از کوره در می‌رود
آندو: با نوری مشکلی ندارم/ پیام جوان است و زود از کوره در می‌رود

آندو: با نوری مشکلی ندارم/ پیام جوان است و زود از کوره در می‌رود

 آندرانیک تیموریان پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت: هر دو تیم بازی سنگینی را انجام داده‌اند اما موقعیت‌های زیاد و خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم، البته متاسفانه در ضربات آخر سهل‌انگار و بی‌دقت بودیم.خوشحالیم که پرسپولیس را باز هم در ورزشگاه یادگار امام شکست دادیم تا با کسب این 3 امتیاز در کورس قهرمانی بمانیم. امروز با برنامه بودیم چرا که در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کردیم و با شناخت کامل به میدان آمدیم. بازیکنان تراکتورسازی امروز فعل خواستن را صرف کردند.

عصبانیت در زمین و درگیری با محمد نوری:‌ 15 سال است که با محمد نوری دوست هستم و مشکلی با او ندارم این در طبیعت فوتبال است اما تمام صحبت‌هایمان دوستانه بود.

 صحنه‌ای که با پایش مانع اعتراض صادقیان شد:‌ پیام جوان است و زود از کوره در می‌رود و باید خودش را بیشتر کنترل کند تا بتواند به فوتبال ما کمک کند.

 آیا از انتخاب تراکتورسازی و حضورش در این تیم رضایت دارد‌ یا نه: ازحضور در این تیم خوشحالم چرا که خاطرات خوبی از مردم و این تیم دارم. بعد از بازگشت از انگلستان هم تراکتورسازی را انتخاب کردم و خوشحالم که به این تیم بازگشتم. هر کاری از دستم برآید برای موفقیت تراکتورسازی انجام می‌دهم، تیم آرام و ساکتی داریم و کارمان را دور از حاشیه انجام می‌دهیم تا در پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم.

 بازوبند کاپیتانی تراکتور:‌ در این باره صحبتی ندارم.

     
آی اسپورت
2015-03-08 19:38:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر