فهرست
ناکام روز:‌ سقوط ویسی با موسی
ناکام روز:‌ سقوط ویسی با موسی

ناکام روز:‌ سقوط ویسی با موسی

آی ‌اسپورت - وقتی کارت قرمز داور روبروی چشم‌های موسی کولیبالی قرار گرفت، نبرد تراکتورسازی و استقلال خوزستان با تساوی بدون گل دنبال می‌شد اما این جدال سرانجام با برتری سنگین و یک‌طرفه تبریزی‌ها به پایان رسید. اخراج مدافع مالیایی، آخرین روزنه‌های امید استقلال خوزستان برای امتیاز گرفتن از این مسابقه را مسدود کرد و حتی سرمربی این تیم، نتوانست عصبانیت‌اش از موسی را در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی پنهان کند.

کولیبالی دو سال قبل، نقطه قوت استقلال خوزستان به شمار می‌رفت. مدافعی که با نمایش‌های شاهکارش، تیم ویسی را به سمت قهرمانی لیگ هدایت کرد. در این فصل اما این دومین بار است که این مدافع از زمین اخراج می‌شود. در هر دو مسابقه‌ای که او از داور کارت قرمز دریافت کرده، استقلالی‌ها شکست سنگینی را پشت سر گذاشته‌اند. به نظر می‌رسد کولیبالی این روزها تمرکز همیشگی‌اش را از دست داده است. او چند روز قبل در اینستاگرام از هواداران باشگاه خداحافظی کرد و از تمایل‌اش به جدایی پرده برداشت اما دوباره در ترکیب این تیم دیده شد.

با وجود بازگشت، به نظر مي‌رسد بخشی از هوش و حواس او هنوز معطوف جدایی باشد و همین موضوع افت این بازیکن را به همراه داشته است. اخراج در نبرد با تراکتور، شانس حضور در مسابقه با تیم آماده استقلال تهران را از کولیبالی گرفت. تیم ویسی اگر در غیبت این ستاره دومین شکست متوالی نیم‌فصل دوم را تجربه کند، یکی از جدی‌ترین کاندیداهای سقوط خواهد شد.

۲۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-25 16:29:00
نظر دهید

۲ نظر
تی تی
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
وقتی کولیبالی اخراج شد تراکتور یک هیچ جلو بود
۳
آراز
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
وقتی کولیبالی اخراج شد تراختور یک بر صفر جلو بود
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر