فهرست
خلیلی: باور نمی‌کردم برانکو بر نمی‌گردد
خلیلی: باور نمی‌کردم برانکو بر نمی‌گردد

خلیلی: باور نمی‌کردم برانکو بر نمی‌گردد

آی اسپورت – رفتن برانکو در دورانی اتفاق افتاد که محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس بود. خیلی‌ها فکر می‌کنند نقش او در این اتفاق زیاد بود. اما بهتر است ماجرا را از زبان خودش بشنویم. این بخشی از مصاحبه او با فارس است:

برانکو به من گفت برایش بلیت برگشت بگیرم

یادم هست که در روزهای پایانی که او ایران بود ما برنامه اردوی کانادا را با یکدیگر پیگیری کردیم و حتی تعداد جلسات تمرینی در این اردو و اتاق بازیکنان را مشخص کردیم. حتی آقای برانکو از من خواست که برای پنجم تیر ماه بلیت برگشت برای خودش و دستیاران و بازیکنان کروات بگیرم که عکس آن بلیت را هم دارم. باورش سخت بود که برانکو دیگر به ایران نیاید. من بیشتر زمان خود را در تیم و در کنار آقای برانکو بودم و در باره مسائل باشگاه اطلاعی ندارم هر چند آقای عرب به عنوان مدیر باشگاه در خصوص این مسائل صحبت کرد. من به شخصه خیلی امیدوار بودم آقای برانکو به ایران برگردد چرا که او در سه سال ۷ عنوان قهرمانی برای پرسپولیس به دست آورد و به همین دلیل بین هواداران بسیار محبوب بود. بهتر بود که آقای برانکو با پرسپولیس کارش را ادامه می‌داد اما به هر دلیلی او نیامد و ما یک سرمایه بزرگ را از دست دادیم و حالا آقای کالدرون به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس آمده و وظیفه همه ما از باشگاه گرفته تا بازیکنان و هواداران این است که از مربی جدید حمایت کنیم.

به خاطر فحاشی‌ها صفحه مادرم را بلاک کردم

وقتی آقای برانکو رفت پرسپولیس آرامشش را از دست داد. در این عدم آرامش که به وجود آمده بود برخی‌ها به دنبال منافع شخصی خود بودند. در این بین عده‌ای هم به دنبال جایگاه سرپرستی پرسپولیس بودند اما چون از من نقطه ضعفی پیدا نکردند شروع به ساختن حاشیه‌های عجیب و قریب کردند که البته این حاشیه‌ها و شایعه‌ها هیچ گاه اثبات نشد. شایعه سازان برای اثبات حرف‌هایشان صحبت از داشتن سند و عکس می‌کردند و می‌خواستند این طور حرف خود را اثبات کنند اما هر بار از آنها خواستم اگر عکس و مدرکی منتشر کنند این کار را انجام ندادند. من به آنها گفتم که اگر مدرکی در این باره منتشر کردید من برای همیشه از فوتبال می‌روم اما آنها هیچ چیزی نداشتند که ارائه کنند. وقتی با عده‌ای که در فضای مجازی علیه من اقداماتی انجام داده بودند صحبت می‌کردم آنها می‌گفتند که گفته شده سند و مدرک وجود دارد اما هیچ گاه سند و مدرکی در این باره منتشر نشد چون چیزی علیه من نداشتند. با این کارها برخی‌ها می‌خواستند من را مقابل  هواداران قرار دهند اما همین هواداران بعدا از من حلالیت طلبیدند. من این هواداران را بخشیدم اما کسانی که در راس این شایعه سازی‌ها و این حاشیه‌سازی‌ها بودند را هیچ گاه نمی‌بخشم. چون آنها با آبروی من بازی کردند. این افراد تهمت ناروا علیه من زدند تا من مقابل هواداران قرار بگیرم و من اینها را هیچ گاه نمی‌بخشم چون علاوه بر بازی با آبروی من به آرامش خانوادگی من هم لطمه زدند. فحاشی‌های بسیار زیادی علیه من و خانواده‌ام رخ داد به طوری که اشک خانواده من را  درآوردند و من همه این افراد را به خدا واگذار می‌کنم و منتظر آن روز هستم تا چرخ گردون انتقام کارهایی که علیه من کردند را از این افراد بگیرد و آن روز من به این آدم‌ها لبخند می‌زنم. خانواده برای من مهم است اما برای آنها خانواده ارزشی ندارد. اتفاق بد برای من آنجا بود که من برای مادرم یک صفحه اینستاگرام درست کردم تا عکس‌های من را ببیند اما من مجبور شدم مادرم را در اینستاگرام بلاک کنم تا مبادا فحش‌هایی که برای من می‌نویسند ببیند و کامنت‌ها را نخواند.

کالدرون خیلی زود اینجا را شناخت

از لحظه‌ای که آقای کالدرون به تهران آمد من اولین نفری بودم که در تهران به دیدار او رفتم واز او استقبال کردم. ما خوشبختانه رابطه خیلی خوبی با هم داریم و به صورت عامیانه می‌گویم که آقای کالدرون فردی خوش اخلاق و خوش مشرب است که خیلی زود با همه دوست می‌شود. خیلی قاطعانه می‌توانم بگویم که آقای کالدرون فردی بی‌ریا و خاکی است. کالدرون بزرگترین فرد فوتبالی است که به ایران آمده و او عنوان‌های مختلفی در فوتبال دنیا دارد و با همه این افتخاراتی که دارد هیچ گاه خودش را بالاتر از کسی نمی‌داند و کاملا افتاده رفتار می‌کند. او در اولین جلسه‌ای که با بازیکنان داشت به آنها گفت من همه افتخارات فوتبالی‌ام را اینجا فراموش می‌کنم و شما هم همه قهرمانی‌هایی که به دست آوردید را فراموش کنید و آنها را کنار بگذارید تا با هم از نقطه صفر آغاز کنیم. او تفکر حرفه‌ای دارد و از روز اول این مسئله را به همه اعلام کرد. شاید از روز اول او شناخت زیادی از فوتبال ما نداشت و خیلی‌ها سعی کرده بودند نظر کالدرون را برای حضور در پرسپولیس بزنند. برخی‌ها با این کارها می‌خواستند ذهنیت منفی برای او بسازند اما آقای کالدرون خیلی حرفه‌ای با این مسائل کنار آمد و می‌داند که اینجا کار سختی پیش روی همه ماست.

فقط آب و هوای کمپ ترکیه بد بود

ما در ترکیه به کمپ مجهزی رفتیم همانطور که تیم‌های ایرانی نزدیک به یک دهه یا بیشتر است که به ترکیه می‌روند و اردوی خود را در این کشور برگزار می‌کنند. در این شرایط پیشنهادهایی برای برگزاری اردو در این کشور به ما شد اما آقای کریم باقری دوستی در ترکیه داشت و او هم کمپی را به ما معرفی کرد و ما هم به فرد مورد اعتماد باشگاه اعتماد کردیم. چند روز مانده بود به این اردو، به من اطلاع داده شد و من هم با آقای کالدرون خیلی زود برنامه‌ها را هماهنگ کردم و او هم برنامه‌های تمرینی و روز مسابقات را مشخص کرد و من این برنامه را به باشگاه اطلاع دادم. شرایط ما در اردوی ترکیه بد نبود و در زمین خوبی هم تمرین می‌کردیم به طوری که کیفیت این زمین از خیلی از زمین‌های ایران بهتر بود. هتل خوبی هم داشتیم و از نظر تغذیه مشکلی وجود نداشت اما تنها مشکل ما بحث هواشناسی بود چرا که هواشناسی هوا را آفتابی اعلام می‌کرد ولی چند دقیقه بعد هوا ابری می‌شد. ما در ارتفاع تمرین می‌کردیم و محل اردوی ما جایی شبیه کلاردشت بود. نارضایتی بازیکنان و مربیان به خاطر عدم برگزاری بازی دوستانه بود چرا که به دلیل شرایط آب و هوایی نتوانستیم بازی اول را انجام دهیم. زمانی که می‌خواستیم بازی کنیم مه بسیار غلیظی تشکیل شد و بازی اول ما لغو شد اما ۱۰ دقیقه بعد از رفتن حریف ما دوباره هوا صاف شد. در بازی دوم هم قرار بود با تیم گوجالی اسپور بازی کنیم اما آنها دیر به محل تمرین آمدند و بازیکنانش هم لباس‌های متحدی نداشتند که این مسئله باعث شد آقای کالدرون به خاطر این بی‌احترامی آنها و اینکه تیم دوم خود را فرستاده بودند از برگزاری بازی جلوگیری کرد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-08-20 14:20:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۹
وقیح دروغگو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر