فهرست
تراکتور با ترابی و پهلوان مذاکره نکرده
تراکتور با ترابی و پهلوان مذاکره نکرده

تراکتور با ترابی و پهلوان مذاکره نکرده

آی‌اسپورت- کاظم محمودی سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره مذاکره این تیم با بازیکنانی که احتمال دارد در نیم‌فصل سرباز شوند و به این تیم بپیوندند توضیح داد: تاکنون نام‌هایی نظیر علیرضا بیرانوند، احسان پهلوان و مهدی ترابی مطح شده است که من نمی‌دانم این نام‌ها از کجا آمده است.

او ادامه داد: نخست این‌که هنوز تا نیم‌فصل زمان باقی است و مشخص نیست که کدام بازیکن می‌خواهد خدمت سربازی‌اش را انجام دهد. نکته دوم این است که بازیکنانی که می‌خواهند در تراکتورسازی سربازی خود را پشت سر بگذارند باید با نظر یحیی گل‌محمدی جذب بشوند که ایشان هم تاکنون لیستی به ما ارائه نداده و منتظر است تا تکلیف هر بازیکن در فصل نقل و انتقالات مشخص شود. امیدوارم با توجه به محروم بودن ما از دو پنجره نقل و انتقالاتی قبلی، بازیکنان خوب و باکیفیتی به تیم ما اضافه شوند.

سرپرست تراکتورسازی درباره اعتراض سایر تیم‌ها به جذب بازیکنان سرباز تنها توسط تراکتورسازی گفت: این قانونی است که در سطح کلان مملکت مصوب شده است. به نظرم اعتراض بقیه تیم‌ها و افراد منطقی نیست زیرا تیم‌های دولتی برای جذب بازیکن از بودجه دولت هزینه می‌کنند و ما هم به‌جای استفاده از بودجه دولتی بازیکنان سرباز را به خدمت می‌گیریم.

ایسنا

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-11-16 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
والا ما هم راضی هستیم دولت به ما پول بده با پول بازیکن جذب کنیم این همه منت سر ما نذارن ک سرباز مفت میگیرین. انگاری اگه مفت نمیگرفتیم از جیب خودمون میدادیم نه عزیز من توی کشور ما تیم ها دولتی ان
۶ ۱
مهدی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
دقیقا. سیصد میلیارد به دردانه ها کمک شد کسی صداش درنیامد اونوقت گیر دادن به دوتا سرباز. درحالی که به نفع خود بازیکن ها هم هست خدمت رو برن تو تیم نظامی که مجبور نشن مثل ما آشخور بشن
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر