فهرست
تماس رم با چلسی برای خرید پدرو
تماس رم با چلسی برای خرید پدرو

تماس رم با چلسی برای خرید پدرو

آی اسپورت - شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که نمایندگان باشگاه رم در تماسی که با همتایان خود در باشگاه چلسی داشته‌اند، از آنها در خصوص امکان انتقال پدرو رودریگس به پایتخت ایتالیا پرس‌و‌جو کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که موفق به جذب مهاجم سابق بارسلونا شوند. پدرو رودریگس 32 ساله که تا پایان این فصل با چلسی قرارداد دارد، در تابستان بازیکن آزاد می‌شود و این در حالی است که او در این فصل تنها 12 بازی آبی‌پوشان شهر لندن انجام داده و در آنها هم یک گل زده و دو پاس گل داده است.

پدرو تابستان سال 2015 با قراردادی 27 میلیون یورویی از بارسلونا به چلسی پیوست اما نتوانست خودش را به ترکیب اصلی این تیم تحمیل کند. تیم فوتبال رم هم که این روزها با بحران مصدومیت مهره‌های کلیدی‌اش مواجه شده است، برنامه جذب بازیکنان جدید برای تقویت چند پست از تیمش را دارد که خط حمله نیز یکی از آنها است.

رمی‌ها در حال حاضر روی خرید کارلس پرس، مهاجم جوان بارسلونا تمرکز دارند و مذاکرات‌شان با طرف اسپانیایی وارد مراحل نهایی نیز شده است. دیگر بازیکنی که در آستانه پیوستن به رم قرار دارد، گونسالو ویار هافبک 21 ساله تیم الچه است. پدرو رودیگس هم با تجربه بالای خود می‌تواند به جالوروسی کمک کند.

۱    
آی اسپورت
2020-01-29 01:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر