فهرست
آقای گل سربه زیر؛ ستاره ارزان قیمت
آقای گل سربه زیر؛ ستاره ارزان قیمت

آقای گل سربه زیر؛ ستاره ارزان قیمت

آی اسپورت - آقای گل جدید سرخپوشان بعد از رفتن طارمی به خوبی توانسته جای او را پر كند این در حالی‌است كه رقم قرار داد این بازیكن بسیار پایین‌تر از سایر ستارگان پرسپولیس است. علی علیپور توسط حمید درخشان به پرسپولیس پیوست و خیلی زود توانست خودش را نشان دهد. در زمان مدیریت علی‌اکبر طاهری بارها به علی علیپور وعده افزایش قرارداد مالی را داد، اما هیچ‌گاه عملی نشد.

علیپور كه دو‌سال پیش قرارداد 4 ساله با رقم سالی 300 میلیون با باشگاه پرسپولیس امضا کرد و بعد از مدتی مدیربرنامه‌های این بازیکن از مدیرعامل وقت باشگاه خواست درصورت عملکرد خوب علیپور قرارداد مالی او را افزایش دهند که بااین خواسته موافقت شد، اما درنهایت مسئولان وقت این باشگاه فقط 200 میلیون به قرارداد امسال این بازیکن اضافه کردند.

نكته جالب توجه اینجاست كه علیپور تا سال98 با پرسپولیس قرارداد دارد اما با توجه به كیفیت علیپور مبلغ قرارداد این بازیكن بسیار عجیب به نظر می‌رسد. حالا این بازیكن در آستانه آقای گلی در لیگ قرار دارد و البته در لیگ قهرمانان هم عملكرد فوق‌العاده‌ای داشته است. به‌همین دلیل گرشاسبی قصد دارد قرارداد مالی علیپور را که دو‌سال از آن باقی مانده است، افزایش دهد و در کنار این قضیه این بازیکن نیز برای یک یا دو‌سال دیگر قراردادش را با سرخپوشان تمدید خواهد کرد. نکته قابل توجه اینکه گادوین منشا قرارداد 550 هزار دلاری با پرسپولیس دارد که این رقم نشان می‌دهد شرایط علیپور با او تفاوت زیادی دارد.

 

همشهری ورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-02-17 13:30:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
اولا هرچی بگیره نوش جونش ولی

حالا که ثابت شده بعشق حاجی نیومده ، باید راضی اش کرد تا خدا را هم خوش بیاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر