فهرست
شکست پدیده بعد از ۱۲۵روز
شکست پدیده بعد از ۱۲۵روز

شکست پدیده بعد از ۱۲۵روز

آی اسپورت - در حالی عدم صدور کارت بازی برای 5 بازیکن پدیده در اولین بازی لیگ‌برتر به جرم بدهی به بازیکنان «در حالی که خیلی از تیم‌های لیگ‌برتر بدهکار بازیکنان بوده و هستند» باعث شد تا این تیم در خانه با یکسری بازیکن تمرین کرد و با تغییرات و یکسری دیگر از بازیکنان خود برابر پرسپولیس به میدان برود و تن به شکست یک بر صفر با پنالتی بدهد؛ تیم یحیی از آن روز تن به شکست نداد تا به هفته چهاردهم لیگ رسید.

پدیده در چنین شرایطی پس از سوت پایان بازی در ساعت 22:30 روز 4مرداد و قبول شکست از پرسپولیس، روند عجیب خود را شروع کرد و با 9 برد و 2 تساوی، طی عملکردی خیره‌کننده، تحسین همگان را به خود واداشت. شاگردان یحیی گل‌محمدی ساعت 17 روز 9 آذر پس از 124 روز بالاخره دوباره تن به شکست دادند و برابر سپاهانی متوقف شدند که شاید تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بازی مالکانه آنها بود.

تیم یحیی گل‌محمدی که علیرغم بسته نشدن برای قهرمانی، با بالانشینی در جدول سودای قهرمانی نیم‌فصل به سرش خورده هنوز هم برای رسیدن به این عنوان ناامید نیست. پدیده با وجود این شکست شش امتیازی به قدری خوب امتیاز جمع کرده که در صورت پیروزی برابر ماشین‌سازی در هفته آینده در مشهد، می‌تواند با توجه به رویارویی سپاهان و پرسپولیس و احتمال از دست رفتن امتیاز برای زردپوشان اصفهانی، باز هم به قهرمانی نیم فصل امیدوار باشد.

ورزش 3

۲ ۱  
آی اسپورت
1970-01-01 03:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۹
ستوکس به صورت غیرقانونی برای تراکتورسازی بازی کرده است ! / تراکتور در آستانه ی محرومیت سنگین
منابع موثق از تبریز خبر می دهند که دلیل جدایی استوکس مهاجم موفق این تیم بی انضباطی نبوده بلکه این مهاجم پیش از پیوستن به تراکتور با یک تیم یونانی قرارداد داشته است و مسئولان تراکتور بعد از شنیدن صحبت های استوکس که باشگاه یونانی تهدید به شکایت به فیفا کرده است حاضر به پرداخت کل مبلغ قرارداد استوکس می شوند و این مهاجم را آزاد می کنند تا خطر محرومیت و جریمه سنگین را از خود دور کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر