فهرست
سیتی ۳-۱ نیوکاسل؛ بازگشت به جاده پیروزی
سیتی ۳-۱ نیوکاسل؛ بازگشت به جاده پیروزی

سیتی ۳-۱ نیوکاسل؛ بازگشت به جاده پیروزی

آی اسپورت- سیتی موفق شد با برتری 1-3 برابر نیوکاسل اقتدار خود در صدر جدول را حفظ کند. منچسترسیتی موفق شد با هت تریک آگوئرو در خانه خود 1-3 نیوکاسل را مغلوب کرده و فاصله 12 امتیازی خود را با یونایتد حفظ کند. سیتیزن ها از همان ابتدا بر جریان بازی مسلط شدند و اولین فرصت آنها در دقیقه 6 و روی ارسال سیلوا و ضربه استونز ایجاد شد که راه به جایی نیافت. در ادامه جریان بازی کاملا در اختیار تیم گواردیولا قرار گرفت اما دفاع چند لایه نیوکاسل اجازه خلق موقعیت را به آنها نمی داد.

 اما بالاخره سیتی در دقیقه 33 به گل رسید. ارسال مواج دی بروین با سایش به سر آگوئرو وارد دروازه تیم مهمان شد تا سیتی با یک گل از حریف پیش افتد. دقایقی بعد دی بروین می توانست با زدن گل دوم خیال گواردیولا را راحت کند اما ضربه محکم او با عکس العمل دارلو همراه بود. در اواخر نیمه اول ضربه آگوئرو با اختلاف کمی به بیرون رفت تا 45 دقیقه اول با برتری 0-1 سیتی به پایان برسد.

 با شروع نیمه دوم، حملات سیتیزن ها ادامه یافت و در همان ابتدا و روی ارسال دی بروین، لروی سانه می توانست زننده گل دوم باشد اما توپ از روی سر او گذشت. اما در دقیقه 62 استرلینگ در محوطه متوقف شد که داور نقطه پنالتی را نشان داد تا آگوئرو با ضربه ای محکم گل دوم را به ثمر برساند. بعد از دریافت گل دوم، نیوکاسل برای جبران سراپا حمله شد و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 67 مورفی با دروازه سیتی تک به تک شده و با یک ضربه چیپ دیدنی اختلاف را به حداقل رساند.

 دقایقی بعد و روی پاس دیدنی لروی سانه، استرلینگ بخت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه روپای او توسط دارلو به زیبایی مهار شده و در ادامه به دیرک برخورد کرد. در دقیقه 74 و روی اشتباه ادرسون، نیوکاسل بهترین موقعیت را برای زدن گل تساوی داشت اما در 2 مرحله ضربات دیامه و پرز توسط خود ادرسون مهار شد. اما در دقیقه 83 سیتیزن ها به گل سوم دست یافتند. حرکت انفرادی و تماشایی لروی سانه و پاس او به مرکز محوطه با ضربه تمام کننده آگوئرو و هت تریک این ستاره آرژانتینی همراه بود. در ادامه اتفاق خاصی در جریان بازی رخ داد تا سیتی 1-3 نیوکاسل را مغلوب کند.

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-01-20 23:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر