فهرست
ویسی: اعتراض کنم می‌گویند باخته است!
ویسی: اعتراض کنم می‌گویند باخته است!

ویسی: اعتراض کنم می‌گویند باخته است!

آی اسپورت - عبداله ویسی در نشست خبری از نمایش تیمش راضی بود اما ترجیح داد درباره داروی زیاد صحیت نکند.

مردم لذت بردند

هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشته و مردم از تماشای آن لذت بردند. می‌توانستیم نه تنها بازنده نباشیم، بلکه برنده شویم.به جز یک موقعیتی که در دقیقه یک به حریف دادیم بازنده بازی شدیم و نمی‌دانم چه بگویم.

داوری

چه باید بگویم در 7 بازی اخیر به جز بازی با نفت که بحث داوری نداشتیم، در 6 بازی دیگر از داوری آسیب دیدیم. اکنون هم اگر حرف بزنم، می‌گویند باخته است. به هر حال پرسپولیس تیم قدرتمندی است که امروز موقعیت کمی برای گلزنی پیدا کرد و ما تمام فضاهایش را بسته بودیم. بهتر است بحث داوری را ادامه ندهیم.

جپاروف و استعفا

استعفای من فنی یا به خاطر مسائل حاشیه‌ای نبود، بلکه من فکر می‌کردم یک بازیکن بدون اجازه من جذب شده، به همین خاطر برای اصولم استعفا کردم. در لیست من این مهره نفر سوم بود، اما مسئولان ما هنگام بازی او را جذب کرده بودند. در لحظه آخر نقل و انتقالات به من گفتند آیا خبر داری جباروف جذب شده است؟ گفتم من بی‌خبر از این مسئله هستم. به همین خاطر اگر بدون اطلاع من این بازیکن جذب شده این کار در اصول من جایی ندارد و استعفا می‌دهم. جباروف بعد از علی کریمی و آندرانیک تیموریان نفر سوم لیستم بود. کریمی نتوانست بیاید و تیموریان هم عذرخواهی کرد. مسئولان باشگاه به همین خاطر جباروف را جذب کردند، من گفتم چرا این مسئله را به من اطلاع ندادید، آنها گفتند چون در جریان بازی قرار داشتی، نتوانستیم با تو تماس بگیریم.

جذب چشمی

سرمربی سپاهان درباره اینکه چرا روزبه چشمی را جذب نکرده بیان داشت: 4-3 هفته مصدومیت این بازیکن طول می‌کشید و به ما گفتند او فقط می‌تواند در 5 بازی به میدان برود، به همین خاطر او را نگرفتیم. مدیر برنامه‌های این بازیکن این حرف را زد. او گفت او بعد از 3 هفته می‌تواند به میدان برود.

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-02-16 20:02:00
نظر دهید

۵ نظر
حسن
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
برادر عزیز همه دیدن که سرسپاهان بریده شد تا پرسپولیس قهرمان شه. تیمی در لیگ قهرمان میشه که قریب به اتفاق اشتباهات (عمدی) داور به نفع اون هست. امسال نوبت پرسپولیسه. دوسال پیش نوبت سپاهان بود.
امید از تفت
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
با این حرفها فقط میتونی خودت را آروم کنی. خوبه خودت را دلداری بده
۸
علی به تفتی
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
همینکه قریب به اتفاق جامعه فوتبالی فهمیدن که قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده هست مشروعیت و مقبولیت قهرمانی احتمالی پرسپولیس از بین رفته. هر وقت از اینگونه قهرمانی ها حرفی به میون بیاد گفته خواهد شد قهرمانی مهندسی شده.
۷
حسن
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
مدیر محترم سایت نظر جناب اقای غیاثی رو منعکس کنید. ایشون گفته داور قانون رو نمیدونسته. یادتون باشه قبلا اقای بخشی زاده هم همچین کاری کرد که در نهایت به دستور فیفا بازی تکرار شد.
Majid
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
به دوستان استقلالی پیشنهاد میکنم دوباره دست به دامن عربستانیها والهلالیا بشن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر