فهرست
۱۲ امتیاز به قیمت طلا؛ روزهای سخت اتلتیکو
۱۲ امتیاز به قیمت طلا؛ روزهای سخت اتلتیکو

۱۲ امتیاز به قیمت طلا؛ روزهای سخت اتلتیکو

آی اسپورت - اتلتیکومادرید در لالیگا با یک بازی بیشتر، یک امتیاز کمتر از رئال و بارسا دارد و در لیگ قهرمانان نیز با کسب هفت امتیاز، پشت سر یوونتوس ۱۰ امتیازی در رده دوم قرار دارد و با تیم‌های سوم و چهارم نیز فاصل‌ای ۴ امتیازی دارد. اما ۱۲ امتیاز پیش رو می‌تواند عیار اتلتیکو را به خوبی نشان دهد. این در حالی است که دیگو سیمئونه با بحران مصدومیت بازیکنان تاثیرگذارش روبرو شده است.  او تنها ۱۶  بازیکن آماده برای این ۴ بازی در اختیار دارد که یکی از آنها ساپونجیچ است که در این فصل هنوز نتوانسته برای اتلتیکو به میدان برود. سیمئونه تنها دو مدافع میانی و یک مدافع چپ در دسترس خود می‌بیند. او به نوعی مجبور است دست به دامان تیم دوم باشگاه برای بستن لیست ۱۸ نفره شود.

دیگو کاستا، ساویچ و ژوائو فلکیس همگی مصدوم هستند. از میان آنها دیگو کاستا نه تنها از لحاظ مصدومیت دست اتلتیکو را در تنگنا گذاشته که در زمانی که شرایط بازی را نیز داشت، نتوانسته بود بازی‌های درخشانی ارائه دهد و در این فصل تنها زننده دو گل بوده است تا نگرانی‌ها نسبت به خود را افزایش دهد. او در صورت جراحی سه ماه به دور از میادین خواهد ماند. ژوائو نیز شش بازی اخیر تیمش را از دست داده است با این حال اتلتیکو در این شش بازی به لطف درخشش موراتا توانسته شش گل به ثمر برساند و در همه آنها موفق به گلزنی شد.

اولین بازی اتلتیکو فردا بعد در زمین گرانادا خواهد بود. تیمی که بدون شک هنگام قرعه‌کشی لالیگا کسی تصور نمی‌کرد حریفی دشوار باشد. گرانادای تازه صعود کرده اما همه را شگفت‌زده کرده و به خصوص پس از مغلوب کردن بارسا برای خود اعتباری ویژه خرید. این تیم که در مقطعی صدرنشین نیز بود، حالا با ۲۰ امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد.

اتلتیکو سپس باید در زمین یوونتوس به میدان برود که قطعا دیداری مهم و تعیین‌کننده برای این تیم در لیگ قهرمانان محسوب می‌شود. پیروزی در زمین یووه این تیم را به صدر جدول می‌رساند و شانس این را خواهد داشت تا به عنوان تیم اول راهی دور بعد شود. شاگردان سیمئونه سپس در خانه میزبان بارسا خواهند بود. ناکامی در زمین گرانادا، اتلتیکو را محکوم به کسب پیروزی بر بارسا خواهد کرد. اتفاقی که سال‌های اخیر در لالیگا شاهدش نبوده‌ایم.

آخرین بازی اتلتیکو در دو هفته پیش رو در خانه ویارئال خواهد بود که امسال تیمی اوج گرفته است. ۴ دیدار و ۱۲ امتیازی که نشان خواهد داد که اتلتیکو در لالیگا و لیگ قهرمانان تا چه اندازه برای قهرمانی شانس دارد. هواداران اتلتیکو تا به اینجای فصل نگران تیم خود هستند و نگاهی ویژه به 4 بازی پیش رو دارند. سیمئونه و شاگردانش بار دیگر اعتماد آنها را جلب خواهند کرد؟

     
آی اسپورت
2019-11-22 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر