فهرست
ادعای روز؛ شفر می‌خواهد اخراجش کنند!
ادعای روز؛ شفر می‌خواهد اخراجش کنند!

ادعای روز؛ شفر می‌خواهد اخراجش کنند!

آی اسپورت – این روزها پیشکسوتان استقلال نظرات مختلفی درباره وضعیت این تیم دارند. عده‌ای معتقدند شفر باید بماند و این تیم را جمع و جور کند. درست مثل فصل قبل. عده‌ای هم معتقدند کمیته فنی و مشکلات دیگر باشگاه در وضعیت فعلی مقصر هستند. حسین کاظمی اما نظری متفاوت و عجیب دارد. او می‌گوید: «من نظر شخصی‌ام این است که شفر اصلا تمرکز روی کارش ندارد. او یک درصد کار پارسال را امسال انجام نمی‌دهد. یک بازی استقلال را نگاه کنید همه این اتفاق‌ها را می بینید. دو بازی با سایپا را کامل دیدم و همه اشتباه‌هایی که در بازی لیگ رخ داد، در جام حذفی هم تکرار شد. این نشان می‌دهد کادرفنی اصلا اشتباهات بازیکنان را نمی‌بینند. آقای شفر دنبال این است که اخراجش کنند تا پولش را به صورت کامل دریافت کند. مربی که هنوز بعد از یازده بازی ترکیب تیمش را نشناخته است، شما باشید چه فکری می‌کنید؟ من نظر شخصی‌ام این است که او دوست دارد اخراجش کنند.»

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-11-06 15:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
amir
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
حرفش عجیب نیست. درسته. دلالی‌اش رو کرد و لو رفت. حالا میخواد پول کامل رو بگیره و فلنگ رو ببنده.
کسری
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
از اول فصل دارم همین رو میگم ولی مگه تو کله ی پوک این احمقها میره.شوفر کار خودش رو کرد و قراردادی بست که برای هفت پشتش بس بود و ارثیه ی خوبی اخر عمری برای ساشا و دخترش به جا میزاره.حسن روشن پارسال هی میگفت و منم همهذی کامنتهام موجود هست ولی احامق(جمع احمقها خخ)کیسه تو اون کلشون نمیرفت که نمیرفت اخه کله ای که توش پره گچ باشه چیزی تو نمیره.
6
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
از روز شنبه بعد از باخت پرسپولیس تو فینال لیگ قهرمانان یه عده کیسه کش از غار بیرون اومده بودن و همه شون به اتفاق داشتن کارشناسی میکردن. جالبه الان این متخصصان و کارشناسان خبری ازشون نیست.
victor
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
افتخاری تو تمدید قرارداد شفر تردید داشت ولی هوادارای استقلال چنان فشاری رو باشگاه شون واسه تمدید گذاشتن که اجازه ندادن مدیریت بدون هیاهو کار خودش رو انجام بده . شفر هم نهایت استفاده رو از این ذوق زدگی عجیب انجام داد و قراردادش رو از 300 هزار دلار به 1 میلیون دلار رسوند!!!حالا یا باید تحملش کنن یا اینکه میلیاردی بهش بدن تا بذاره بره. فقط بدونید این یکی مثل منصوریان نه راحت میره، نه راحت راضی میشه
مدرسان پژوهش
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
من کاری به بعد فنی شفر و دستاوردا و موفقیت هاش ندارم فقط تیکه های پازل بهم میگه که شفر کمی منفعت طلبه: بحث تمدید قرارداد و افزایش دستمزد توافق شده...کمی هم بهانه جو: اشاره مداوم به رفتن تیام و جبارف... کسی که رفته، رفته دیگه ... بجا اینکه قبل شروع فصل روی سر تیم و نقل و انتقالاتش باشه، رفت و دیر اومد..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر