فهرست
منصوریان: حسینی افتخار کند که جانشین رحمتی است
منصوریان: حسینی افتخار کند که جانشین رحمتی است

منصوریان: حسینی افتخار کند که جانشین رحمتی است

آی اسپورت- منصوریان توانست انتقام جام‌حذفی را از علی دایی گرفته و نفت را شکست دهد. با تیمی جوان‌تر و متفاوت‌تر به نیمه اول. صحبت‌های منصوریان بعد از پایان بازی را می‌خوانید:به تیم استقلال بابت این برد تبریک می گویم. بازیکنان جانانه بازی کردند و لازم است به یار دوازدهم تیم که هوادارانمان هستند تبریک بگویم. در استفاده از یار دوازدهم حمایت تماشاگران بیشتر نمود پیدا می کند.حسینی باید افتخار کند که این شانس را دارد که به جای مهدی رحمتی بازی کند. رحمتی در 10 سال گذشته یکی از بهترین های فوتبال ایران بوده است و حالا این شانس نصیب حسینی شده است. هر کسی که آمادگی داشته باشد می تواند درون دروازه بایستد. اگر شرایط بازی ایجاب کند که رحمتی به میدان برود از او استفاده می کنیم. فرقی برایمان ندارد و ما می خواهیم از هر بازی 3 امتیاز کسب کنیم.می دانستیم که حریف در آخر بازی به بازی مستقیم روی می آورد. برنامه مان این بود که مبعلی را از بازی خارج کنیم. او در جام حذفی نیز به ما ضربه زده بود. در اواخر بازی به فکر حفظ نتیجه بودیم و می خواستیم در زمین خودمان بنشینیم. وریا غفوری هم به موقع به تیم ما بازگشت.»

او درباره حضور نورافکن در پست جدید گفت:«هفته پیش با مربیان سابق نورافکن در تیم جوانان صحبت کردم و آن ها گفتند که او می تواند به عنوان مهاجم بازی کند. نورافکن نیاز به اعتماد به نفس دارد. از عملکرد او راضی هستیم و باید از او حمایت کنیم.در مورد پست دفاع چپ هم باید بگویم که در این پست چند بازیکن در اختیار داریم و باید روی گزینه هایمان به نتیجه برسیم. برخی اشتباهات به دلیل افت فیزیکی و برخی به دلیل جایگیری است. در مورد بازی نمایشی هم مخالفم. زیرا باید به حریف احترام بگذاریم. نباید این ریسک ها انجام گیرد و باید جلوی این اتفاقات را بگیریم. »

او درباره این که از 7-6 بازیکن جوان استفاده می کند هم گفت:« احتمال این که بازیکنان جدید را بخریم تا به ریتم مناسبی برسیم وجود دارد. از بازیکنان جوان عقب نشینی نخواهیم کرد. قطع به یقین جوان بنزین سبز درون زمین است. استقلال باشگاهی 70 ساله است و باید آینده آن را در نظر بگیریم. امثال برزای و حسینی می توانند در 10 سال آینده برخی از هزینه های استقلال کم کند.»

۴    
آی اسپورت
2017-01-12 19:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر