فهرست
منشا در کمیته اخلاق/ پارسال کجا بودید؟
منشا در کمیته اخلاق/ پارسال کجا بودید؟

منشا در کمیته اخلاق/ پارسال کجا بودید؟

آی اسپورت – گفته می‌شود گادوین منشا مهاجم پرسپولیس به دلیل مدل موهایش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دعوت شده است. گذشته از اینکه واقعا مدل موی یک بازیکن چه ربطی به اخلاق و کمیته اخلاق دارد این سوال را از دوستان این کمیته می‌پرسیم که منشا فصل گذشته از بازی اول تا بازی آخر در تیم پیکان با همین مدل مو بازی کرد و هرگز به کمیته اخلاق دعوت نشد.

منشا در روز عقد قرارداد با پیکان
منشا در روز عقد قرارداد با پیکان

او در برنامه 90 هم با همین مدل مو در رسانه ملی حاضر شد و هیچ اتفاقی نیفتاد. اما حالا که به پرسپولیس پیوسته بعد از 3 هفته از شروع لیگ به کمیته اخلاق دعوت می‌شود.

منشا در برنامه 90
منشا در برنامه 90

او تنها بازیکنی نیست که مدل موهایش متفاوت از دیگران است و همین حالا تعداد زیادی از بازیکنان ایرانی و خارجی حاضر در لیگ برتر با مدل مویی متفاوت به میدان می‌روند. به همین دلیل دعوت منشا به کمیته اخلاق می‌تواند شائبه هایی در اذهان عمومی ایجاد کند. همین حالا و در عرض کمتر از یک ساعت از انتشار خبر، در شبکه‌های اجتماعی اعتراضات زیادی نسبت به دعوت منشا به کمیته اخلاق شده و امیدواریم دوستان این کمیته پاسخ قانع‌کننده‌ای به سوالات مطرح شده در افکار عمومی داشته باشند.

۶۹ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-13 14:09:00
نظر دهید

۱۰ نظر
هومن ه.
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
بالاخره وقتی پروژه ساختگی قهر و خروج منشا از پرسپولیس به نتیجه نرسید باید یک روش دیگه امتحان بشه!!!
رسول
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
تعجب نداره کمیته اخلاق هم نون برهان نوین که بلیت اینترنتی می فروشه رو با اخلاق یه جا با هم خورده
موراتا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۲
کمیته ی اخلاق !! یه مشت علاف بی هنر که راه نون مفت خوردن. رو خوب پیدا کردن
genesis
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
مافیای اقلیت متوهم26 درصدی حسابی فعال شده....هم تو رسانه ها و هم فدراسیون و بقیه مراجع ذی صلاح....حالا که تو مستطیل سبز از پس سرورشون بر نمیایند رفتن سراغ دستها ی پشت پرده
shahab.ir
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
نمی‌توان محبوبیت رو دید برای یک خارجی. کمیته اخلاقی های کور دل رانت خور عقده ایی
البته اگر عراقی بود هر کاری بخواهد میمونه بکنه هر کثافت کاری رو مجاز به انجامش
کاسه داغ تر از آش
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
حالا چی شد که کمیته اخلاق اینقد حساس شده؟؟
این بازیکن خارجیه و مدل موهاش رو بر اساس فرهنگ کشور خودش میزنه. بعدم آقایون یه سری به کوچه و خیابونا بزنن 1000 تا مدل موی عجیب تر از این هم میبینن.
واقعا باید به حال این مملکت تاسف خورد. مردم به نون شبشون محتاجن حالا یک سری ادم بیکار پشت میز نشستن و به مدل موی یه خارجی گیر میدن. آقا ما نمی خواهیم شما برای ما تصمیم بگیرید. نمی خواهیم شما خودتون رو از مردم برتر و باهوش تر بدونین. نمی خواهیم هر حرفی بزنین بگین این حرف ملت ایرانه.
امیرحسین
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
عایا کمیته اخلاق به نیمار و رونالدو واسه مدل مو گیر میده؟؟
کسی به فیرمینیو و مانه و ویدال و پوگبا گیر میده؟؟

مدل مو کاملن شخصیه
شیشی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
معلومه که ابیهای مافیایی و هوادارانشان در ارکان مختلف از همین اول لیگ از قهرمانی نا امبد شدند و پشت سر هم در رسانه هایشان برای عصبانی کردن و به هم انداختن تیم سرورشان فعالانه کار میکنند چون در مستطیل سبز زورشان نمیرسه از روشهای کثیف و موذیانه استفاده میکنن
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
حالا چی شده چه ضرری به پرسپولیس وارد شد که ناراحت شده اید و مافیا مافیا می کنید طبیعی است پارسال بازیهای پیکان مستقیم پخش نمی شد کسی مدل موی او را نمی دید امسال چون در پرسپولیس تمام بازیهای ان پخش مستقیم است این حساسیت ایجاد شده کاری به درست یا غلط بودن این کار کمیته اخلاق ندارم ولی این نکته جالب توجه است که این احضار ساده که علت انرا برایتان بازگو کردم اینقدر باعث مظلوم نمایی پرسپولیسی ها شده و دوباره توهماتی مانند مافیا دست های پشت پرده و ..... شروع شد. مافیا شمائید که در پایان هفته سوم لیگ تمام تیم ها از داوری ضرر کرده اند الا پرسپولیس . این چه مفهومی می تواند داشته باشد؟
۲ ۱
شله زرد آسیا
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۱۷
سقوط نکنید:))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر