فهرست
کبودی همیلتون در تست پیش فصل
کبودی همیلتون در تست پیش فصل

کبودی همیلتون در تست پیش فصل

آی‌اسپورت-  راننده ی انگلیسی تیم مرسدس، لوییس همیلتون بیان کرد که بر اثر تست اتومبیل جدید فرمول یک مرسدس، بدن او دچار کبودی ای شده است که تا قبل از این، آن را نداشت. لوییس همیلتون که به همراه هم تیمی جدید خود، والتری بوتاس، تست های پیش فصل مرسدس را به صورت تقسیمی ( یک راننده صبح/ یک راننده بعد از ظهر) انجام می دهد، توانست در روز های اول و دوم و سوم به ترتیب ۶۶ و ۷۳ و ۹۵ دور در پیست کاتالونیای اسپانیا بزند.

بر اثر تغییر قوانین فرمول یک در فصل ۲۰۱۷ و ایجاد تغییرات در اتومبیل ها، اتومبیل های امسال دارای بدنه و تایرهای پهن تر و بزرگ تر به همراه نیروی رو به پایین بیشتری می باشند که این موضوع باعث می شود سرعت در پیچ ها بیشتر شود و همین دلایل باعث شد تا رانندگان برای مقابله با این موضوع، برنامه ی تمرینی خود را تغییر داده و آن را افزایش دهند.

لوییس همیلتون گفت:  من متوجه شدم که اتومبیل های امسال نسبت به سال های قبل، فیزیکی تر هستند. این اتومبیل ها در پیچ ها بسیار سریع هستند و نیرویی که به بدن و گردن شما وارد می شود بسیار بیشتر است. در بدن من کبودی هایی ایجاد شده که واقعا تا قبل از این، هیچ کدام را نداشتم.  البته از لحاظ فیزیکی، احساس می کنم خوب هستم و به اندازه کافی در طول زمستان تمرین کرده ام تا برای این شرایط، بیش از حد آماده باشم.

همیلتون با این فرض که پیرلی توانسته لاستیک هدف و مورد انتظار خود که لاستیکی با دوام بیشتر است را تولید کند، انتظار دارد که رانندگان در فصل ۲۰۱۷، بتوانند فشار بیشتری به اتومبیل خود بیاورند: لاستیک های جدید نسبت به لاستیک های قبلی با دوام تر هستند. بنابراین فکر می کنم می توان فشار بیشتری در هر دور به آن ها آورد. این یک گام صحیحی می باشد و در مسیر درستی نیز قرار دارد.

     
آی اسپورت
2017-03-02 03:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر