فهرست
چرا معمارِ زیباترین رومنسِ فوتبال اخراج شد؟
چرا معمارِ زیباترین رومنسِ فوتبال اخراج شد؟

چرا معمارِ زیباترین رومنسِ فوتبال اخراج شد؟

آی اسپورت- واقعا مبهوت مانده‌ام. در 10 سال اخیر تصمیمات شوکه کننده‌ای دیدیم، اما این یکی از همه عجیب‌تر بود. مخصوصا با دستاورد فوق‌العاده‌ای که او فصل گذشته داشت. همه فکر می‌کردند تا زمانی که لستر سقوط کند باشگاه از سرمربی حمایت می‌کند، او معمار جذاب‌ترین لحظات تاریخ باشگاه بود، بزرگ‌‎ترین و رومانتیک‌ترین داستان فوتبالی که تا به حال دیده‌ایم. تعجب می‌کنم که چطور ا سرمربی‌شان حمایت نکردند.

اخراج او بعد از بازی با سویا عجیب بود، درست است که آن‌ها شکست خوردند، اما نتیجه بازی آنقدرها هم بد نبود، می‌توانستند منتظر بازی برگشت بمانند، اما تصمیم بدتر از این نمی‌شد.

این فصل مثل یک فصل معمولی برای لستر بود. آن‌ها معمولا در پایین نیمه دوم جدول رده‌بندی هستند، معمولا هم برای سقوط نکردن مبارزه می‌کنند. فکر نمی‌کنم تصمیم آن‌ها درست بوده باشد، هواداران هم این را نمی‌خواستند. او فصل گذشته دستاوردی به آن‌ها داد که هرگز فکرش را هم نمی‌کردند. این اتفاق دیگر هیچ وقت نمی‌افتد. باید به او زمان بیشتری می دادند و برایش احترام بیشتری قائل می‌شدند. آن وقت اگر تیم سقوط می‌کرد می‌گفتند خیلی ممنون و بفرمائید.

هواداران باید این فصل هم همانطور از تیم حمایت می‌کردند که فصل قبل کردند. با کمک آن‌ها تیم می‌توانست در لیگ بماند. البته ما نمی‌دانیم پشت پرده چه اتفاقی افتاده است. شنیده‌ایم که می‌گویند رانیری وقت زیادی را در زمین تمرین نمی‌گذرانده است و با کرگ شیکسپیر رابطه خوبی نداشته است.

نمی‌دانم این داستان‌ها واقعیت دارند یا نه، اما فکر می‌کنم بیشتر بازیکنان هستند که باید سرزنش شوند تا مربی. این‌ها همان بازیکنانی هستند که فصل گذشته آن عملکرد بی‌نظیر را ارائه دادند. اما این فصل مثل فصل قبل نبودند، این شرایط تاسف‌بار است.

هفته‌های آینده مشخص نیست برای این تیم چه اتفاقاتی می‌افتد، این تیم به یک مربی نیاز دارد، این شوکه کننده است و مطمئنا کسی که به عنوان جانشین رانیری انتخاب شود هم می‌تواند شوکی جدید باشد.

 

 

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-02-24 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۴۵
چون رومنس بود. همین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر