فهرست
پرسپولیسی‌ها قلعه‌نویی را می‌پذیرفتند؟
پرسپولیسی‌ها قلعه‌نویی را می‌پذیرفتند؟

پرسپولیسی‌ها قلعه‌نویی را می‌پذیرفتند؟

آی اسپورت - چند روزی از اظهارنظر عجیب قلعه‌نویی که گفته بود سال ۹۱ رویانیان می‌خواست مرا به پرسپولیس ببرد، می‌گذرد. سرمربی سپاهان در حالی چنین ادعایی را مطرح کرد که پیگیری‌های ما برای مصاحبه با رویانیان جواب نداد و انگار او نمی‌خواست در این مورد صحبت کند، اما سؤال اینجاست که رویانیان چه فکری کرده که خواسته قلعه‌نویی را سرمربی پرسپولیس کند؟ اصلاً به فرض اینکه همه چیز درست پیش می‌رفت، به نظر شما هواداران پرسپولیس اجازه می‌دادند یک استقلالی آن هم قلعه‌نویی سرمربی تیم‌شان شود؟!

همین حالا اگر سری به کانال‌ها و صفحات هواداری پرسپولیس بزنید متوجه خواهید شد که تقریبا تمام پرسپولیسی‌هایی که در این باره نظر داده‌اند، یحیی گل‌محمدی و حتی علی دایی را به امیر قلعه‌نویی ترجیح می‌‎دهند و معتقدند اگر روزی برانکو از پرسپولیس برود بهتر است یکی از این دو نفر سرمربی پرسپولیس شود تا امیر قلعه‌نویی که یک استقلالی است! البته که بسیاری از آنها قبول دارند که قلعه‌نویی از نظر فنی بهتر از گل‌محمدی و دایی است اما سابقه استقلالی بودن او باعث شده تا هواداران پرسپولیس علیرغم کارنامه فوق‌العاده او، نظر مساعدی درباره حضورش روی نیمکت تیم‌شان نداشته باشند.

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-09-11 18:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
اکبر
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
اگر اون روز کذایی سر تمرین پرسپولیس به حرف مرتضی فنونی زاده توجه میکرد و به خیال جلب نظر علی پروین، زیادی دریبل نمیزد، الان این لکه در کارنامه اش نبود :)
علی زارع
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
هرگز
۵
HHEE
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
قطعا روزی که برانکو بره بازم سرمربی ایرانی نمیخوایم، وقتی به علم میدونیم دانش بهترین سرمربی ایرانی هم در حد و اندازه سرمربی به روزِ خارجی نیست چرا باید گل محمدی و دایی رو بخوایم؟
۹
كسري
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۵۳
علي دايي پشت گوششو ديد اون موقع سرمربي گري پرسپوليس رو هم ميبينه.
روزنامه های زرد و دهه هشتادی ها و افول فرهنگ هواداری
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
بستگی داشت این نظرسنجی ها بین طرفداران عباس اسماعیل بیگی و روزنامه نگاران پر ادعا برگزار بشه یا بین طرفداران بزرگان پرسپولیس مثل علی کریمی و علی پروین . ضمنا آیا شرایط الان پرسپولیس با شرایط 7 سال ناکامی پرسپولیس در کسب جام لیگ برتر یکسانه ؟ برای هواداران پرسپولیس ، سالها سرخوردگی فقط با کسب جام لیگ برتر جبران میشد

مگه هواداران دهه هشتادی پرسپولیس از علی پروین و علی کریمی و مجتبی محرمی عاشق تر هستند ؟ مگه دهه هشتادی ها حق رای دارند ؟

روزنامه نگار بی سواد هنوز نفهمیده که چرا عاشقان پرسپولیس ، قلعه نویی رو خیلی بیشتر از علی دایی و ... دوست دارند
Hasan
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
من قلعه نویی را به علی دایی ترجیه می دم حداقل تعصبش توجوانی به سرخ ها بوده برعکس دایی که آبی بود
یوسف
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
بله مسلما الان قلعه نویی رو نمیخوان چون دیگه نمیتونه جام ببره
ولی اون سالها که پرسپولیس اسیر دست علی پروین شده بود که دست از پرسپولیس برنمیداشت همه در حسرت مربی‌ای مثل قلعه نویی بودن که سه فصل به یاد موندنی پشت سر هم با استقلال داشت که نهایتا با قهرمانی به پایان رسید. البته اون دوره هم که رویانیان مدیرعامل بود پرسپولیس بازیچه دست لیدرها بود و هواداراش هم اکثرا میگفتن لیگ ایران رو دنبال نمیکنن! شاید اون موقع از همچین تصمیمی استقبال میشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر