فهرست
سه راهی برهانی؛ ایران، خارج یا کلاس مربیگری
سه راهی برهانی؛ ایران، خارج یا کلاس مربیگری

سه راهی برهانی؛ ایران، خارج یا کلاس مربیگری

آی اسپورت – چیزی تا پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر نمانده اما آرش برهانی همچنان بدون تیم مانده است. برهانی یک نیم فصل ناموفق در پیکان داشت و بعد از جدایی از پیکان جایی را برای بازی پیدا نکرد. او حالا سر یک سه راهی مانده است:

-از فوتبال خداحافظی نکرده‌ام. فکر نمی کنم این کار امسال اتفاق بیفتد اما از نظر روحی خسته شده ام و باید دید چه تصمیمی خواهم گرفت. قراردادم با پیکان را فسخ کرده ام. یکی دو پیشنهاد خارج از ایران را بررسی می کنم اما اگر نشود در داخل کشور کار کنم، شاید به این موضوع  هم فکر کنم.

-من در این مدت خیلی فکر کردم و بعد از دو هفته ای که قراردادم را با پیکان فسخ کرده ام، فکرهای زیادی برای آینده از سرم گذشته است. شاید به کلاس مربیگری بروم و بعدها مربی شوم. به هر حال رفتن به کلاس برای مربی شدن لازم است.

-همیشه دوست داشتم در استقلال خداحافظی کنم. خیلی وقت ها هم به این قضیه فکر کردم اما به قضیه های غیرفوتبالی فکر نکرده بودم. متاسفانه همان ها گریبان‌گیرم شد. اگر فکر و آمادگی نسبت به این رفتارها داشتم، شاید تصمیم بهتری داشتم. برخی صحبت هایی علیه من پیش هیات مدیره می شد. من اصلا هیچ وقت اهل باندبازی نبودم، به قول معروف چسب زخم هم نبودم، چه برسد به باند! این صحبت ها را زیاد جدی نگرفتم تا اینکه کار به جاهای باریک کشید.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-30 10:21:00
نظر دهید

۱ نظر
بیا
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۲
استقلال تا جمع مدرسه پیرمردها تکمیل بشه خخخخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر