فهرست
گزینه اصلی رم؛ کونته به جای رانیری
گزینه اصلی رم؛ کونته به جای رانیری

گزینه اصلی رم؛ کونته به جای رانیری

آی اسپورت - آنتونیو کونته گزینه اصلی باشگاه برای جانشینی رانیری در پایان فصل است. طبق گزارش استاندارد انگلیس، باشگاه آ اس رم بعد از آن که چند هفته قبل با دی فرانچسکو قطع همکاری کرد، تا پایان فصل رانیری را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد و حالا در پی استخدام سرمربی قطعی برای فصل آینده است. بر همین اساس این رسانه مدعی شده است در طی هفته های اخیر نمایندگان باشگاه رم با کونته سه ملاقات داشته اند.

در عین حال ذکر شده است که پالوتا می خواهد برای پست مدیرورزشی باشگاه، جیانلوکا پتراچی را از تورینو استخدام کند. نکته مهم این است که پتراچی دوست صمیمی کونته است و این دو سه سال در کنار هم در لچه بازی کردند. به همین دلیل رم تصور می کند استخدام پتراچی، محرک خوبی برای کونته است.

در شرایطی بحث حضور کونته در رم مطرح شده است که پیش تر صحبت از حضور ساری هم در پایتخت ایتالیا بود ولی به نظر می رسد سران باشگاه دیگر تمایلی به استخدام مربی سابق ناپولی ندارند. این رسانه به نقل از یک منبع ایتالیایی عنوان کرده است که احتمال دارد تا هفته آینده انتقال کونته به رم نهایی شود. این در شرایطی است که گفته می شد یوونتوس و اینتر هم به استخدام کونته بسیار علاقه دارند.

 

90tv 

     
آی اسپورت
2019-04-26 08:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر