فهرست
اتفاقات هفته۱۹ لیگ‌برتر؛ همه به سود پرسپولیس
اتفاقات هفته۱۹ لیگ‌برتر؛ همه به سود پرسپولیس

اتفاقات هفته۱۹ لیگ‌برتر؛ همه به سود پرسپولیس

آی اسپورت – هفته نوزدهم لیگ برتر دیروز و امروز با برگزاری 8 بازی به پایان رسید و پرسپولیس فاصله‌اش را با بقیه رقبا بیشتر کرد. پیروزی دقیقه نودی پرسپولیس البته که برای این تیم ارزش زیادی داشت. اما نتایج طوری رقم خورد که فاصله این تیم با مدعیان قهرمانی بیشتر و فاصله‌اش با قهرمانی در لیگ کمتر شد. به این صورت که هیچ کدام از تیم‌های بالای جدولی موفق به پیروزی در بازی‌های این هفته نشدند و فقط پرسپولیس بود که موفق به کسب 3 امتیاز شد.

در این هفته پیکان با تساوی بدون گل مقابل سپیدرود متوقف شد. فولاد خوزستان هم در تبریز مقابل گسترش فولاد به تساوی یک بر یک رضایت داد. استقلال که داشته به جمع مدعیان نزدیک می‌شد مقابل سایپا به تساوی یک بر یک رسید و در نهایت پارس جم جنوبی در حالیکه با یک گل از نفت آبادان پیش بود در دقایق پایانی گل مساوی را دریافت کرد.

با این اتفاقات پرسپولیس 44 امتیازی شد و فولاد با 33 امتیاز در رده دوم ماند. پارس جنوبی جم هم با 32 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. ذوب‌آهن با پیروزی در داربی اصفهان 29 امتیازی شد و به رده چهارم رسید. استقلال هم با 28 امتیاز به رده پنجم رفت. در حال حاضر اختلاف پرسپولیس با استقلال به عدد قابل توجه 16 رسیده است.

۲۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-12 19:07:00
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
هر بازی پرسپولیس باید با داور ها هم بجنگه این بازی که هم با داور ها میجنگید هم با جادو گر ها

اگر داور ها درست قضاوت میکردند-پرسپولیس راحت قبل از عید میرفت برای قهرمانی و 5 تا بازی بعد از عیدش تشریفاتی میشد

هم به نفع تیم ملی بود هم به نفع بازیهای آسیایی

منتها آقایون دوست ندارند لیگ تموم شه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر