فهرست
حنیف گل ششصدم استقلال را زد
حنیف گل ششصدم استقلال را زد

حنیف گل ششصدم استقلال را زد

آی اسپورت- شکست مقابل ملوان صدر جدول را از استقلال گرفت ولی رکورد ویژه ای را به نام این تیم ثبت کرد. گل دوم استقلال تعداد گلهای زده این تیم در تاریخ لیگ برتر را به عدد 600 رساند که 9 گل بیشتر از دومین خط حمله برتر است یعنی سپاهانی که 591 گل زده.

گل اول: این گل را علی موسوی زد. در هفته اول لیگ برتر اول و در تساوی یک بر یک مقابل برق شیراز در شیراز با هدایت منصور پورحیدری.

گل صدم: این گل به نام رضا عنایتی نوشته شد. گل سوم استقلال در پیروزی سه بر صفر مقابل سایپا در هفته هفدهم لیگ سوم با هدایت امیر قلعه نویی در ورزشگاه آزادی.

گل دویستم: این گل هم به نام رضا عنایتی نوشته شد. این گل را عنایتی در هفته بیست و سوم لیگ پنجم و در شیراز وارد دروازه فجر کرد. امیر قلعه نویی آن روز سرمربی استقلال بود.

گل سیصدم: این گل هم در زمان قلعه نویی زده شد. گل دوم استقلال در بازی هفته ششم لیگ هشتم در بازی با استقلال اهواز در ورزشگاه آزادی که توسط پیروز قربانی زده شد. استقلال این بازی را 6 بر صفر برد.

گل چهارصدم: این گل را هیچ کدام از بازیکنان استقلال نزدند. این گل به نام عبدالجبار مومونی ثبت شده که در هفته بیست و پنجم لیگ نهم دروازه ابومسلم را در دقیقه 2 بازی باز کرد. صمد مرفاوی روی نیمکت استقلال در این بازی و در ورزشگاه آزادی نشسته بود.

گل پانصدم: این گل به نام یک خارجی ثبت شده. گوران یرکوویچ که گلش باعث پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل داماش در هفته نوزدهم لیگ یازدهم در رشت شد. پرویز مظلومی آن روزها سرمربی استقلال بود.

گل ششصدم: این گل را حنیف عمران زاده زد. گلی که او در شکست 4 بر دوی استقلال مقابل ملوان در هفته بیست و هفتم لیگ سیزدهم و در بندرانزلی زد.

یک اتفاق جالب دیگر را هم این گل رقم زده است. گل حنیف عمران زاده تعداد گلهای زده تیم های امیر قلعه نویی در تاریخ لیگ برتر را (با استقلال اهواز، استقلال، مس، سپاهان و تراکتورسازی) به عدد 500 رساند.

 

     
آی اسپورت
2014-02-22 11:28:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر