فهرست
دانته: نمی توانم دروغ بگویم/ از نیمکت نشینی راضی نیستم
دانته: نمی توانم دروغ بگویم/ از نیمکت نشینی راضی نیستم

دانته: نمی توانم دروغ بگویم/ از نیمکت نشینی راضی نیستم

آی اسپورت - دانته شایعه جدایی از بایرن مونیخ را تکذیب کرد و گفت برای به دست آوردن جایگاهش در ترکیب اصلی تیم زیر نظر پپ گواردیولا مبارزه می کند. مدافع میانی تیم ملی برزیل در دقیقه 32 برد این هفته بایرن‌مونیخ در زمین هانوفر بیرون کشیده شد و رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند ناپولی و اینتر به دنبال جذب این مدافع ناراضی هستند. اشتفان افنبرگ ستاره اسبق بایرن هم مدعی شد دوران دانته در بایرن تمام شده و این بازیکن در تابستان فروخته خواهد شد.

این بازیکن 31 ساله به اشپورت بیلد گفت:«من با بایرن قرارداد دارم و می خواهم به بایرن برای موفقیت کمک کنم چه در زمین و چه روی نیمکت. در عین حال نمی توانم به دروغ بگویم از نیمکت‌نشینی راضی‌ هستم.»

بحث بازگشت او به تیم سابقش، بوروسیامونشن گلادباخ هم مطرح شده اما مدیر این باشگاه از واردشدن در این بحث خودداری کرد و نخواست به آن دامن بزند.

ماتیاس سامر مدیر ورزشی بایرن هم به حمایت از دانته پرداخته. بازیکن سابق تیم ملی آلمان گفت:«دانته بازیکنی در کلاس جهانی و فوق‌العاده برای ما است و من از همه می خواهم در قضاوت نسبت به او احترام را رعایت کنند. من در مقابل این اظهارات پوپولیستی مقاومت می کنم چون او سزاوار اینها نیست.»

     
آی اسپورت
2015-03-09 22:35:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر