فهرست
لیگ یک؛ همه چیز به هفته آخر کشیده شد
لیگ یک؛ همه چیز به هفته آخر کشیده شد

لیگ یک؛ همه چیز به هفته آخر کشیده شد

آی اسپورت- بازی‎های هفته سی و سوم لیگ یک انجام شد و با اتفاقاتی تکلیف تیم‎های صعودکننده به لیگ برتر به هفته آخر کشیده شد. البته سقوط ایرانجوان بوشهر به لیگ دو هم قطعی شد.

شهرداری ماهشهر 2-1 ملوان

ملوان در هفته‎های اخیر نتایج خوبی به دست آورده بود اما بعد از بازی‌های هفته قبل از عدم صعود به لیگ برتر مطمئن شد و امروز در مقابل شهرداری ماهشهر پایین جدولی 2-1 بازنده شد. ملوان با این باخت در رده ششم قرار گرفت و شهرداری هم تا رده یازدهم بالا آمد.

صبای قم 0-4 ماشین سازی

تیم از هم پاشیده و پرحاشیه صبا به هفتمین باخت متوالی خود تن داد و 4 گل از تیم پایین‎جدولی ماشین‎سازی شکست خورد. ماشین‌سازی با این برد از خطر سقوط جان سالم به در برد و در لیگ یک ماندنی شد. صبا هم با 12 امتیاز در رده هفدهم جا خوش کرده است.

برق جدید شیراز 4-0 گل گهر سیرجان

این یکی از بازی‎های تشریفاتی هفته بود که با نتیجه‌ای عجیب به پایان رسید. شاگردان بگوویچ مدت‌ها بود که چنین باختی در کارنامه نداشتند و البته برق هم مدت‌ها بود که چنین بردی را کسب نکرده بود. با این نتیجه گل‌گهر در رده هشتم ایستاد و برق در پله دوازدهم قرارگرفت.

شهرداری تبریز 4-1 راه آهن

دیگر تیم در خطر سقوط هم با پیروزی بر یک تیم سقوط‌کرده دیگر، خودش را نجات داد و در لیگ یک ماندنی شد. شاگردان سیروس دین‌محمدی پس از چند نتیجه ضعیف متوالی در هفته‌های گذشته، سرانجام در برابر راه‎آهن پیروز شدند و بقای خود در لیگ یک را قطعی کردند.

مس رفسنجان 2-1 ایرانجوان بوشهر

با شکست برابر مس رفسنجان، سقوط تیم بوشهری هم به لیگ دو قطعی شد. ایرانجوان در هفته‌های گذشته با یکی دو نتیجه خوب به بقا در لیگ یک امیدوار شده بود اما باخت امروز کار این تیم را یکسره کرد و آنها را به لیگ دو فرستاد. مس هم با این برد در رده دهم قرار گرفت.

مس کرمان 0-0 آلومینیوم اراک

دیگر بازی تشریفاتی امروز بدون گل از آب در آمد. یک بازی سرد و کسل‌کننده که به نظر می‌رسید دو تیم هیچ تمایلی به بازی کردن هم نداشتند. با این نتیجه مس کرمان 52 امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت و آلومینیوم هم با 39 امتیاز در جای سیزدهم ایستاد.

نساجی مازندران 2-0 فجرسپاسی

یکی از حساس‌ترین بازی های امروز در قائمشهر با پیروزی بزرگ میزبان به پایان رسید. با این نتیجه نساجی 61 امتیازی شد و  با امتیاز برابر با خونه‌به‎خونه در رده سوم ایستاد. فجر هم برای صعود به لیگ برتر باید منتظر باخت‌های پرگل خونه به خونه، نساجی و بادران در هفته آخر بماند.

بادران 1-0 نفت مسجدسلیمان

شاگردان محمد ربیعی با شکست دادن صدرنشین هم خود و هم دیگر تیم‌های بالای جدول را خوشحال و امیدوار به صعود کردند. با این نتیجه، نفت با 64 امتیاز در صدر ماند و فقط در صورت باخت در بازی آخر و پیروزی خونه به خونه و نساجی از صعود به لیگ برتر بازخواهد ماند.

اکسین البرز 0-0 خونه به خونه

این تساوی بدموقع ممکن است برای بابلی‌ها به قیمت ماندن در لیگ یک تمام شود. آنها می‌توانستند با پیروزی در این بازی بیشترین شانس را برای صعود به لیگ برتر داشته باشند اما حالا شاید بازی نساجی و راه‌آهن و پیروزی پرگل نساجی، باعث شود خونه‌به‎خونه در لیگ یک بماند.

جدول رده بندی:

1-نفت مسجدسلیمان 64 امتیاز

2-خونه به خونه 61 امتیاز (تفاضل 21+)

3-نساجی مازندران 61 امتیاز (تفاضل 17+)

4- بادران 59 امتیاز

5-فجر سپاسی 58 امتیاز

 

۴    
آی اسپورت
2018-04-23 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر