فهرست
عنایتی: منصوریان استقلالی است، دوئلی در کار نیست
عنایتی: منصوریان استقلالی است، دوئلی در کار نیست

عنایتی: منصوریان استقلالی است، دوئلی در کار نیست

آی اسپورت- رضا عنایتی با یک گل سه امتیازی توانست آبی ها را پیروز جدال با نفت مسجد سلیمان کند و حالا باید در یک دیدار فوق العاده حساس به مصاف نفت تهران برود. عنایتی  درباره دیدار روز پنج‌شنبه استقلال مقابل نفت تهران گفت: این بازی برای هر دو تیم حساس و 6 امتیازی است، چرا که ممکن است سرنوشت قهرمانی دو تیم در این دیدار رقم بخورد. نفت تیم دونده و جنگنده‌ای دارد ولی ما استقلال هستیم و تمام توان‌مان را در زمین برای کسب نتیجه خواهیم گذاشت تا گام بلندی برای قهرمانی لیگ برداریم.

وی در مورد غیبت کرار جاسم و امید ابراهیمی در این مسابقه عنوان کرد: تیمی موفق است که بتواند از همه موجودی‌اش استفاده کند. درست است که چند بازیکن‌مان را در اختیار نداریم اما بازیکنان دیگر شرایط تیم را درک می‌کنند و می‌دانند در چه تیمی توپ می‌زنند.

مهاجم استقلال در خصوص حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت نفت و اینکه این دیدار دوئل بین استقلالی‌ها خواهد بود، گفت: وقتی صحبت از استقلالی بودن می‌شود، دوئلی در کار نیست. منصوریان از استقلالی‌های چند آتشه است و این دیدار به دلیل شرایط جدول حساس شده است. منصوریان دوست خوب من است و به غیر از این بازی، در سایر دیدارها برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

عنایتی در خصوص اینکه صحبت‌ از سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال شنیده می‌شود، گفت: هنوز آینده نیامده که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. قبلاً هم از من پرسیده بودند که این فصل چند گل می‌زنی، در صورتی که هیچ فردی از آینده خبر ندارد.

وی در مورد عدم استقبال تماشاگران از بازی‌های استقلال گفت: دلایل زیادی دارد که از بازی‌ها کمتر استقبال می‌شود. یکی از این دلایل خودمان هستیم که چهره فوتبال را خراب کرده‌ایم و به اتفاقات خوب نمی‌پردازیم. امیدوارم روز پنج‌شنبه هواداران ما را تنها نگذارند و به ورزشگاه بیایند.

     
آی اسپورت
2015-03-10 12:42:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر