فهرست
صادقیان: دعوتم به تیم ملی!؟ همه چیز را به کی روش میسپارم
صادقیان: دعوتم به تیم ملی!؟ همه چیز را به کی روش میسپارم

صادقیان: دعوتم به تیم ملی!؟ همه چیز را به کی روش میسپارم

آی اسپورت- روز گذشته پیام صادقیان پس از مدت ها درخشید و توانست هم گل بزند و هم پاس گل بدهد. صادقیان که در این مدت تحت فشار زیادی بود در این باره گفت: در این چند وقت خیلی فشار روی من بود. دوست داشتم که بتوانم در این بازی پاس گل بدهم یا گل بزنم که خدا را شکر هر دوی آنها را انجام دادم. فکر می‌کنم هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند و همه افرادی که بازی را دیدند لذت بردند. الحق و الانصاف صبا هم خیلی خوب بازی کرد و موقعیت‌های خوبی داشت، همان طور که ما هم از چند موقعیت خیلی خوبمان استفاده نکردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی هم چنین درباره احتمال قهرمانی تیمش در لیگ برتر گفت: الان با صدر سه امتیاز فاصله داریم و امید به تیم ما و هواداران پرسپولیس برگشت. می‌توانیم با پیروزی در سه بازی آینده قهرمانی را هم به دست بیاوریم. شاید الان حسرت امتیازهای از دست رفته بعضی از بازی‌ها را بخوریم، اما گذشته‌ها، گذشته و فوتبال برد و باخت دارد. باید به آینده فکر کنیم. این فرصت یک ماهه زمان خوبی برای استراحت و ریکاوری است که بتوانیم با آمادگی بالا به استقبال سه بازی آینده برویم. داماش می‌خواهد خود را از خطر سقوط نجات دهد و به همین خاطر اصلا بازی آسانی مقابل این تیم نداریم.

در آخر صادقیان درباره احتمال دعوت به تیم ملی گفت: من تابع دستورات کی‌روش هستم. اگر در فهرست جدید بودم که با جان و دل برای تیم ملی کشورم تلاش می‌کنم. اگر هم نبودم برای سرمربی تیم ملی و بازیکنان آرزوی موفقیت می‌کنم. همه چیز را دست کی‌روش می‌گذارم. فکر می‌کنم خود او از عملکرد همه بازیکنان بهتر از هر کسی آگاه است.

     
آی اسپورت
2014-02-22 12:00:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر