فهرست
نکونام: اینجا یک نفر همه را لو داده / 10 بازیکن ما پایشان به پرونده تبانی باز شده/ در باشگاه پول نیست و همه پول‌ها را بالا کشیده‌اند
نکونام: اینجا یک نفر همه را لو داده / 10 بازیکن ما پایشان به پرونده تبانی باز شده/ در باشگاه پول نیست و همه پول‌ها را بالا کشیده‌اند

نکونام: اینجا یک نفر همه را لو داده / 10 بازیکن ما پایشان به پرونده تبانی باز شده/ در باشگاه پول نیست و همه پول‌ها را بالا کشیده‌اند

آی اسپورت- از پامپلونا خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد. این باشگاه درگیر تبانی و اختلاس است. نکونام و همبازیانش در اوساسونا تحت تأثیر این مشکلات قرار گرفته و در هفته‌های اخیر، نتایج خوبی به ‌دست نیاورده‌اند. کاپیتان تیم ‌ملی  درباره آخرین وضعیت باشگاه توضیحاتی می‌دهد و همچنین از مشکل مالیاتی‌‌اش می‌گوید. این گفتگو را به نقل از خبرآنلاین بخوانید: 

در پمپلونا چه خبر است؟ در باشگاه چه اتفاقاتی افتاده؟


آنخل بیسکای یکی از مسئولان سابق باشگاه خیلی از اتفاقات 4، 5 سال اخیر را لو داده. او اتفاقاً امروز (دیروز) هم با روزنامه مارکا مصاحبه کرده و دست به افشاگری زیادی زده است. بیسکای برای آنکه حکم خودش را سبک‌تر کند، خیلی‌ها را لو داده است.

این اتفاقات روی تیم هم تأثیر زیادی داشته است؟ 


بله، شرایط تیم بسیار بد است. از وقتی این اتفاق‌ها افتاده ما یک برد هم به‌ دست نیاورده‌ایم. 10 بازیکن ما از سال‌های گذشته در تیم بوده‌اند که پایشان به بحث تبانی باز شده است و آنها هم الان گرفتار هستند، حتی کاپیتان ما هم درگیر این مسئله شده است. اتفاقات اخیر تأثیر زیادی روی روحیه کلی تیم گذاشته است.

درباره آخرین اتفاقات توضیح می‌دهید. 


فعلاً که در باشگاه پول نیست و همه پول‌ها را بالا کشیده‌اند. پلیس چند نفر را زندانی کرده است و دو، سه نفر فعلاً با وثیقه آزاد هستند. پلیس تمام حساب‌های باشگاه را مسدود کرده، شرایط باشگاه خراب است و...

نگران آینده خودتان در اوساسونا نیستید؟


مردم می‌دانند که من روز اول به خاطر اوساسونا آمدم. امسال خیلی شرایط باشگاه را درک کردم. مردم خودشان این موضوع را متوجه شده‌اند و به ما حق می‌دهند که از این شرایط ناراحت باشیم. من فعلاً دنبال این هستم که ببینم آینده چطور است. من با اوساسونا قرارداد دوساله دارم. اگر وضعیت درست نشود، پس از آن تصمیم تازه‌ای خواهم گرفت.

مشکل مالیات شما حل شد یا حساب بانکی‌‌تان همچنان مسدود است؟


من از سال 2006 که به اینجا آمدم، باشگاه پذیرفت مالیاتم را پرداخت کند. سه سال اول هم مالیاتم پرداخت شد ولی بعد از آن نه. این مالیات انباشته شد و اداره مالیات هم گفت تا زمانی که اوساسونا پول ندهد، حسابم مسدود خواهد بود. باشگاه به من هم مالیات بدهکار است و هم از پول قراردادم در سال‌های گذشته. بعید می‌دانم با وضعیتی که پیش آمده، حالا حالاها مشکلم حل شود. زمان می‌برد که همه چیز درست شود.

ممکن است به خاطر مشکل مالیاتی، ممنوع‌الخروج شوید؟


نه، مشکلی برای رفت ‌و آمد ندارم. مسئولان اداره مالیات در جریان هستند. اتفاقاً با رئیس اداره مالیات و رئیس اوساسونا جلسه داشتم و صحبت‌های لازم را در این باره کردیم. مسئولان اداره مالیات می‌دانند که من نقشی ندارم به همین دلیل می‌توانم به راحتی رفت‌ و آمد کنم.

طرفداران اوساسونا را خیلی دوست دارند. در برخورد با شما چیزی نمی‌گویند؟


واقعاً ناراحت هستند. سال گذشته مسئولان باشگاه می‌گفتند پول نداریم و همین مسئله باعث شد تیم به دسته دوم سقوط کند ولی الان مردم فهمیده‌اند که پول بوده ولی در تیم خرج نمی‌شده. قبلی‌ها از پول‌ها استفاده شخصی کرده‌اند و به پول‌ها دست برده‌اند ولی هنوز مردم اوساسونا را دوست دارند و برای بازی‌های ما نزدیک به 15 هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند.

     
آی اسپورت
2015-03-10 15:24:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر