فهرست
دست‌خالی قلعه‌ در مهمترین بازی فصل؛ شطرنج با مهره‌های سوخته
دست‌خالی قلعه‌ در مهمترین بازی فصل؛ شطرنج با مهره‌های سوخته

دست‌خالی قلعه‌ در مهمترین بازی فصل؛ شطرنج با مهره‌های سوخته

آی اسپورت - استقلال که از ابتدای فصل نیمکت چندان پر و پیمانی نداشت، در نقل و انتقالات نیم فصل دوم بعضی از بازیکنان اصلی و ذخیره‌اش مثل تیموریان، قاضی و پژمان نوری را هم از دست داد. میلاد نوری جای پژمان نوری را گرفت و عنایتی به جای قاضی با استقلال قرارداد بست اما جای تیموریان خالی ماند.

بازیکنان جوانی مثل حسینی و برزای هم زیاد مورد توجه قلعه‌نویی نیستند و معمولا فقط در دقایق پایانی بازی‌های استقلال وارد زمین می‌شوند.

قلعه‌نویی در بازی‌های اخیر استقلال از بازیکنانی مثل مگویان، خرسندنیا، برزای، مجید حسینی و سلیمان فلاح به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرده است. بازیکنانی که در بازی با نفت تهران، حداقل یکی از آن‌ها باید وارد ترکیب اصلی شود.

در حال حاضر آبی‌پوشان فقط 17 بازیکن بزرگسال در لیست تیم‌شان دارند. بازیکنانی مثل برزای و مجید حسینی هم از لیست زیر 23 و 21 سال روی نیمکت قرار می‌گیرند. معمولا طالب‌لو، مگویان، سلیمان‌فلاح، میلاد نوری، بیک‌زاده و خرسندنیا نیمکت نشین‌های قلعه‌نویی هستند. بازیکنانی که در صورت گره خوردن بازی یا مصدوم شدن بازیکنان اصلی مثل کرار و ابراهیمی، نمی‌توانند روند بازی را به نفع استقلال تغییر دهند.

در بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان، میلاد نوری به جای کرار در ترکیب اصلی قرار گرفت و عملکرد چندان موفقی نداشت. احتمالا در بازی استقلال و نفت تهران، سرمربی استقلال مجبور است خرسندنیا را هم به ترکیب اصلی تیمش اضافه کند. تغییراتی که شاید در نبرد صدرجدولی برای قلعه‌نویی و تیمش گران تمام شود.

     
آی اسپورت
2015-03-10 15:20:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر