فهرست
فرکی: اصلا فکرش را هم نمی کردم میزبانی جام ملت ها به ما برسد/ هر کس جای AFC بود همین تصمیم را می گرفت/ عدم دعوت از خلعتبری فوتبالی نیست
فرکی: اصلا فکرش را هم نمی کردم میزبانی جام ملت ها به ما برسد/ هر کس جای AFC بود همین تصمیم را می گرفت/ عدم دعوت از خلعتبری فوتبالی نیست

فرکی: اصلا فکرش را هم نمی کردم میزبانی جام ملت ها به ما برسد/ هر کس جای AFC بود همین تصمیم را می گرفت/ عدم دعوت از خلعتبری فوتبالی نیست

آی اسپورت- حسین فرکی در رابطه با شرایط تیمش در آستانه هفته بیست و سوم گفت: تمرینات خود را از دیروز بار دیگر از سر گرفتیم تا برای بازی مقابل پدیده که بالاخره مشخص شد در بیست و پنجم اسفند برگزار می‌شود، آماده شویم. به ما قول دادند تا آن زمان بازیکنان تیم امید را نیز به ما برگردانند تا بعد از اینکه یک بازی برای ما انجام دادند دوباره آنها را به اردوی تیم امید بازگرداندیم.


تغییرات مداوم بازی ها: فکر می‌کنم در یک هفته اخیر چهار، پنج باری تاریخ بازی ما با پدیده تغییر کرده است. البته دیگر به این تغییرات برنامه عادت کرده ایم زیرا این داستان ادامه دارد. نمی‌دانم چطور است که سازمان لیگ می‌خواهد هوای همه تیم‌ها را داشته باشد اما تصمیمات طوری است که همه از آن ناراضی هستند و صدای همه را درآورده است. یکی بیاید و پیشنهاد بدهد در این فوتبال و این کشور با این برنامه ریزی باید چه کار کنیم. 


نتایج ضعیف سپاهان در هفته های اخیر: ما در پنج بازی اخیر می‌‎توانستیم اگر فوتبالی حساب کنیم ۱۵ امتیاز بگیریم اما اتفاقاتی افتاد و مشکلاتی برای ما به وجود آمد که فقط ۵ امتیاز گرفتیم. اگر به امتیازات کامل رسیده بودیم الان صدرنشین جدول رده بندی بودیم. البته الان هم هنوز در میان مدعیان هستیم و این امید را داریم تا به زودی به صدر جدول برسیم. شما نگاه کنید در بازی با ملوان که ما شکست خوردیم در کل دو توپ روی دروازه ما آمد که یکی از آنها به گل رفت. امیدوارم دیگر این اتفاقات برای سپاهان در بازی های بعد تکرار نشود. 


پنالتی دیدار با ملوان: نمی دانم چطور شد که داور پنالتی را گرفت و دوباره پشیمان شد. حتی اگر بگوییم آن پنالتی هم اشتباه بود ترکی با آن تصمیمش آن موقعیت خوب را از ما گرفت. شاید اگر سوت نمی‌زد می توانستیم در آن صحنه در جریان بازی به گل برسیم. آقای ترکی است دیگر، باید به این تصمیمات عادت کنیم. ما همیشه به داوران حق داده ایم که مثل بازیکنان و مربیان اشتباه کنند اما دیگر این موضوع حدی دارد. 


خلیلیان گفته شما را تا این حد ناراحت ندیده است: من شاید از حق خودم بگذرم اما نمی توانم از حق فوتبال یک استان بگذرم. در این فوتبال خیلی چیزها دیدم که حتی از این صحنه ها هم بدتر بوده اما سعی کردم کار خودم را انجام دهم. هواداران از من انتظار دارند و حتی برخی از آنها تا انزلی هم آمده بودند تا ما را تشویق کنند. من هم وقتی می بینم به خاطر یکسری مسائل نمی توانم انتظارات آنها را برآورده کنم عصبانی می شوم. 


رویارویی با پدیده: امیدمان بر این است که در این دیدار به ناکامی در هفته های اخیر پایان دهیم و با یک برد شیرین خودمان را در جمع مدعیان بالای جدول نگه داریم. توکل مان به خداست و از هواداران هم می خواهم که به حمایت ما در این بازی بیایند تا ان شاءالله در آخرین بازی خود در سال ۹۳ پیروز شویم. 

از دست رفتن میزبانی جام ملت ها : اصلا از ابتدا هم فکرش را نمی کردم ایران این میزبانی را بگیرد، هر کسی هم جای مسئولان AFC بود این کار را نمی کرد. این یک واقعیت است و باید آن را قبول کنیم. چیزی که عیان است دیگر نیازی به بحث و بررسی درباره آن نیست. وقتی بازیکنان ما می روند در امارات و قطر بازی می کنند و حسرت امکانات آنها را می خورند دلیلی ندارد ما دلمان را خوش کنیم که میزبانی جام ملت های آسیا را می گیریم.

 
 انتظار دارید چند بازیکن از سپاهان در فهرست جدید کی‌روش حضور داشته باشند؟: در این بحث نظری ندارم چون تشخیص با کادر فنی است اما امیدوارم هر بازیکنی که حقش است هم حقش را بگیرد و هم حقش را به او بدهند. متاسفانه برخی از بازیکنان در فهرست سیاه قرار گرفته اند. مثلا خلعتبری که خیلی ها اعتقاد دارند یکی از بهترین بازیکنان ایران است دعوت نمی شود و فکر می کنم این عدم دعوت از او اصلا فوتبالی نیست.

     
آی اسپورت
2015-03-10 15:22:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر