فهرست

گاف بزرگ وزارت ورزش؛ نژادفلاح مدیر قانونی پرسپولیس نیست

آی اسپورت- حکم دادن به محمدحسین نژادفلاح به عنوان مدیر همه کاره باشگاه پرسپولیس از سوی وزارت ورزش، دچار یکسری ایرادات قانونی است.

مشکل از جایی شروع می شود که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن استعفا از حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل «فعلی» باشگاه که فعلا در زندان به سر می برد، تلاش های زیادی داشتند اما تمام این تلاش ها بی فایده بود زیرا سیاسی حاضر به استعفا نشد.

او که مخارج زیادی در پرسپولیس داشته، قبل از رسیدن به پولش نمی خواهد استعفا دهد. مسئولان وزارت ورزش نیز برای آن که مساله مدیریت باشگاه را به یک ثبات برسانند، تصمیمات عجیبی گرفتند. آنها برای نژادفلاح، حکم قائم مقامی صادر کردند. حکمی بسیار عجیب و سوال برانگیز زیرا به طور کلی قائم مقام یک باشگاه باید فقط از مجرای دریافت حکم از سوی مدیرعامل باشگاه منصوب شود، حالا چطور ممکن است مسئولان وزارت ورزش بدون گرفتن رضایت از شخص مدیرعامل باشگاه، چنین حکمی را صادر کنند و از سوی دیگر، اعضای هیات مدیره با این موضوع کنار بیایند که تمامی اختیارات یک مدیرعامل را در اختیار نژادفلاح قرار دهند.

به طور کلی حضور نژادفلاح در این پست، سر و صدای مخالفان مدیریت وزارت ورزش را درآورده است. هیچ کس هم نمی خواهد در این مورد توضیحی ارائه دهد که چطور و چگونه می شود بدون کسب اجازه از مدیرعامل و حتی بدون دریافت یک نامه ساده از سوی وکلای سیاسی، به یکباره نژادفلاح با عنوان قائم مقام باشگاه سر از پرسپولیس درآورد. حضور در این باشگاه به قدری برای نژادفلاح مهم بود که ریاست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران را رها کرد و به پرسپولیس آمد اما در فاز درآمدزایی، حل مشکلات مالی و سایر اتفاقات مدیریتی، فعلا کار خاصی از او ندیده ایم.

     
آی اسپورت
2015-03-10 15:56:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر