فهرست
کفاشیان: حق ایران ضایع شد؟ اطلاعات AFC کامل بود!
کفاشیان: حق ایران ضایع شد؟ اطلاعات AFC کامل بود!

کفاشیان: حق ایران ضایع شد؟ اطلاعات AFC کامل بود!

آی اسپورت- علی کفاشیان در خصوص جلسه‌اش با افشارزاده گفت: مدیرعامل باشگاه استقلال برای گرفتن سهمیه پولی که از پاداش فیفا نصیب‌شان می‌شود نزد ما آمده بود. تیم‌هایی که در جام جهانی نماینده داشتند در پاداش فیفا به فدراسیون هم سهمیه دارند و در واقع افشارزاده با توجه به مشکلات مالی که استقلال دارد برای گرفتن سهم این باشگاه به فدراسیون مراجعه کرده بود.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در نظر دارند با تغییر اساسنامه کاری کنند مجامع هیئت‌ها در انتخابات فدراسیون‌ها نقش نداشته باشند، گفت: از این مسئله اطلاعی ندارم و باید بگویم که فدراسیون به طور کل مستقل عمل می‌کند. حتی مسئولان وزارت هم در مصاحبه اخیرشان به این مسئله تأکید داشتند که فدراسیون فوتبال به طور کاملاً مستقل عمل می‌کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت سردار آزمون و علیرضا جهانبخش و اردوی تیم ملی در اتریش نیز گفت: عصر امروز جلسه‌ای با کی‌روش خواهیم داشت و در این نشست در مورد مسائل مختلف صحبت خواهیم کرد.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که «فکر نمی‌کنید حق ایران در رسیدن به میزبانی جام ملت‌ها به امارات ضایع شده است؟»، گفت: به هر حال نمایندگان AFC جلساتی را برگزار کرده و با اطلاعات کاملی که داشتند تصمیم گرفتند میزبانی را به امارات بدهند.

وی همچنین در خصوص اینکه قبلاً گفته بود میزبان جام ملت‌ها در نشست آینده AFC که قرار است در سال آینده برگزار شود، مشخص خواهد شد، توضیح داد: فرقی نمی‌کند که در این جلسه یا جلسه بعد امارات به عنوان میزبان جام ملت‌ها معرفی می‌شد، چون نمایندگان AFC با بررسی مسائل مختلف این تصمیم را گرفتند. ما به زودی نامه‌ای را به AFC ارسال خواهیم کرد تا دلایل انتخاب آنها را بدانیم.

     
آی اسپورت
2015-03-10 16:20:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر