فهرست

پدرو: شاید فصل بعد نباشم/ اینجا بازی به من نمی‌رسد

آی‌اسپورت: پدرو رودریگس بهترین لحظاتش را در بارسلونا سپری نمی‌کند. این مهاجم اهل جزایر قناری خیلی مقابل دروازه رقبا خوش‌شانس نیست و به اندازه‌ای که دوست دارد،‌ فرصت بازی پیدا نمی کند. او در مصاحبه با «بین اسپورتس» نتوانست ناراحتی‌اش را از میزان دقایقی که لوییس انریکه به او بازی می‌دهد، پنهان کند. او گفت:«مشخصا نمی توانم در ترکیب ثابت تیم جایی برای خود پیدا کنم. چند فرصت معدود در این فصل بیشتر برایم پیش نیامده اما باید منتظر باشم و وقتی فرصتی به دست می آید از آن استفاده کنم. دوران سختی را پشت سر می گذارم. من در پایان فصل وضعیتم را ارزیابی می کنم و با باشگاه حرف می زنم اما در حال حاضر روی باشگاه تمرکز دارم و مشتاق بازی در تیم هستم.»

اینکه پدرو فصل بعد هم در بارسا بماند جای تردید است اما عوض جدید کمیته فنی باشگاه، چارلی رکساچ به ماندن این محصول آکادمی بارسا اطمینان دارد:«او را جای دیگری غیر از بارسلونا نمی‌بینم. او همچنان می تواند بازیکن مهمی برای تیم ما باشد.»

پدرو این فصل تنها 12 بازی برای بارسلونا انجام داده و در هر 238 دقیقه تنها یک گل زده. او مهاجم چهارم باشگاه است و اگرچه انریکه به او اعتماد دارد اما خیلی بعید است که به جای مثلث هجومی بارسا متشکل از لئو مسی، نیمار و لوییس سوارس، از این بازیکن تیم ملی اسپانیا استفاده شود. چلسی، منچستریونایتد و آرسنال وضعیت این بازیکن را به دقت زیر نظر دارند که البته تیم آخری قبلا هم برای بردن او به لندن تلاش کرده.

     
آی اسپورت
2015-03-10 17:04:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر