فهرست
کاسیاس: رئال ترکیبی از جوانی و تجربه است/ می توانیم تاریخی شویم
کاسیاس: رئال ترکیبی از جوانی و تجربه است/ می توانیم تاریخی شویم

کاسیاس: رئال ترکیبی از جوانی و تجربه است/ می توانیم تاریخی شویم

آی‌اسپورت - ایکر کاسیاس می گوید رئال مادرید ابزار لازم برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در اروپا و تاریخی‌شدن را دارد. از سال 1992 که لیگ قهرمانان اروپا کارش را آغاز کرده هیچ تیمی نتوانسته دو سال پشت سر هم قهرمان شود.

رئال فصل قبل با دهمین قهرمانی‌اش در اروپا جایگاه خود را به عنوان پرافتخارترین تیم اروپا تثبیت کرد و کاسیاس در گفت و گو با سایت رسمی یوفا گفت:«رئال مادرید تنها تیمی است که می تواند این کار را بکند چون ما فصل قبل قهرمان شدیم. می دانیم کار خیلی سختی است اما باانگیزه‌ایم و ترکیبی از جوانی و تجربه داریم پس چرا نتوانیم؟ ما فصل قبل برابر تیم‌هایی بازی کردیم که در سال‌های پیش برایمان مشکلات زیادی درست کرده بودند اما بازی‌های خوبی انجام دادیم و به فینال رسیدیم. حالا هم هر کاری می کنیم تا به فینال برلین برسیم. ما سه بار تا نیمه نهایی پیش رفتیم اما نتوانستیم به فینال برویم حالا پخته‌تر شده ایم و اوضاع ما خیلی بهتر شده. اگر در برنابئو خوب بازی کنیم و آن را به قلعه‌ای تسخیرناپذیر برای خودمان مبدل کنیم و در بازی های خارج از خانه مثل فصل قبل باشیم، شانس قهرمانی داریم.»

رئال مادرید امشب در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان شالکه است و باید از برد صفر-2 خود در بازی رفت دفاع کند.

     
آی اسپورت
2015-03-10 19:05:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر