فهرست

نصف پرسپولیس در مسجدسلیمان / درخشان آسیا را می‌خواهد

آی اسپورت - صدرنشین گروه A لیگ قهرمانان آسیا، یک هفته بعد در عربستان مهمان النصر خواهد بود. بازی که نتیجه آن تاثیر مهمی در سرنوشت پرسپولیس و حتی سرگروهی این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

سرخپوشان پیش از بازی با النصر، پنجشنبه باید در مسجدسلیمان مقابل نفت این شهر قرار بگیرند. بازی که شکست در آن پرسپولیس را بیش از گذشته به رتبه‌های انتهایی جدول نزدیک می‌کند. با این وجود، بعید به نظر می‌رسد درخشان حاضر باشد بازی با النصر را بخاطر نتیجه احتمالی در مسجدسلیمان به خطر بیندازد. پرسپولیس مقابل نفت نوری، اومانیا، طارمی و نوراللهی را در اختیار نخواهد داشت.

سابقه پرسپولیس هم نشان می‌دهد این تیم معمولا پیش از لیگ قهرمانان آسیا، نتایج ضعیفی در لیگ برتر می‌گیرد. قبل از شروع لیگ قهرمانان امسال سرخپوشان در تهران با صبا مساوی کردند. لیگ یازدهم و آخرین سال حضور پرسپولیس در آسیا هم تیم دنیزلی شرایط مشابهی داشت. آن‌ها پیش از بازی رفت و برگشت با الهلال، با صبا مساوی کردند و به تراکتورسازی باختند. نتایجی که در پایان فصل سرخپوشان را در رده دوازدهم جدول قرار داد اما تیم دنیزلی توانست مجوز صعود از دور گروهی لیگ قهرمانان را کسب کند.

پرسپولیس درخشان در حال حاضر در رده نهم لیگ برتر است اما در لیگ قهرمانان با 6 امتیاز از دو بازی، 4 گل زده و بدون گل خورده بهترین عملکرد را در بین تیم‌های این دوره لیگ قهرمانان داشته است.

     
آی اسپورت
2015-03-10 19:35:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر