فهرست
گواردیولا: ممکن است جایگاه ام را از دست بدهم
گواردیولا: ممکن است جایگاه ام را از دست بدهم

گواردیولا: ممکن است جایگاه ام را از دست بدهم

آی اسپورت – پپ گواردیولا اعتراف کرد اگر شاگردانش نتوانند چهارشنبه شب از سد شاختار دونتسک عبور کنند،می تواند کار خود را از دست دهد.

گواردیولا به خوبی از انتظارات سکو های آلیانس آرنا آگاه است و حتی رسیدن به نیمه نهایی رقابت های اروپایی برای ماندن او در مونیخ می تواند کافی نباشد.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش گفت: \" من هنوز جوان هستم. اما به خوبی می دانم در صورت عدم صعود به دور بعد، چه مسائلی پیش می آید. من مربی باشگاه بزرگی هستم. این را می دانم اگر به مراحل بعدی راه پیدا نکنیم به مشکل بزرگی بر می خوریم. این بخشی از کار ماست و من آماده رویاروی با آن هستم. \"

با این حال سرمربی اسپانیایی باواریایی ها سعی می کند تا بیشتر درباره صعود به مرحله بعد رقابت ها صحبت کند و از صحبت کردن در مورد حذف شدن امتناع می کند. او می گوید: \" بسیار خوش بین هستم. من قبلا هم گفته بودم برنده این بازی خواهیم بود و در تفکراتم تغییری ایجاد نمی کنم. ما در خانه بازی می کنیم و موفق می شویم. \"

پپ ادامه داد: \" ممکن است فردا با سورپرایزی روبه رو شویم. هنوز نمی دانیم که آن ها چگونه بازی خواهند کرد. فردا باید پیروز شویم و این تنها چیزی است که می دانیم! اگر فردا شکست بخوریم، همه چیز در چمپیونز لیگ برایمان تمام می شود. متاسفانه تنها یکی از دو تیم می توانند به مسیر قهرمانی ادامه دهند و من مطمئن هستم که آن تیم، ما هستیم. \"

     
آی اسپورت
2015-03-10 22:47:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر