فهرست
مصوبات هیات مدیره:  دستیار خارجی نمی‌آید
مصوبات هیات مدیره: دستیار خارجی نمی‌آید

مصوبات هیات مدیره: دستیار خارجی نمی‌آید

آی اسپورت- مهمترین خروجی جلسه امروز هیئت مدیره استقلال، منتفی شدن حضور دستیار خارجی و ادامه کار منصوریان به عنوان سرمربی بود. بعد از شکست برابر تراکتورسازی، مدیرعامل استقلال از تقویت کادر فنی خبر داد ولی در جلسه دیروز افتخاری و منصوریان در وزارت ورزش، سرمربی آبی ها اعلام کرد نیازی به دستیار خارجی ندارد و با همین کادر فنی می تواند در استقلال موفق شود.

در جلسه امروز هیئت مدیره هم اعضا به همین نتیجه رسیدند و گفته می شود دلیل اصلی خروج مسعود معینی با عصبانیت و مصاحبه نکردن او، همین موضوع بوده است. معینی تلویحا با نظرات زمانی موافق است.

شهاب جهانیان به عنوان رییس هیئت مدیره آبی ها می گوید:«هیچ تغییرانی نداریم. به کادر فنی منصوریان اعتقاد داریم و او کارش را با این کادر ادامه می ‌دهد. پیام جلسه امروز هیئت مدیره استقلال وحدت و همدلی بین اعضای هیئت مدیره و کادر فنی است. ما به کادر فنی استقلال ایمان داریم».

جهانیان درباره زمانی و انتقادهایش از منصوریان هم چنین نظری می دهد:«زمانی هم از روی دلسوزی حرف‌ هایی زده است اما فضای مجازی جای خوبی برای حرف زدن نیست. به ایشان توصیه کردیم که اگر حرفی دارد رودرو با کادر فنی و منصوریان بزند. قرارداد منصوریان با استقلال سه ساله است و همه اعضای هیئت مدیره از جمله حسن زمانی و مسعود معینی از او حمایت می‌ کنند. منصوریان ماندگار است و با قدرت به کارش ادامه می ‌دهد».

۲    
آی اسپورت
2016-12-12 19:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر