فهرست
آلگری، گزینه اصلی هدایت پاری‌سن‌ژرمن
آلگری، گزینه اصلی هدایت پاری‌سن‌ژرمن

آلگری، گزینه اصلی هدایت پاری‌سن‌ژرمن

آی اسپورت - توتواسپورت از حضور احتمالی مکس آلگری در پاریسن‌ژرمن در تابستان ۲۰۲۰ خبر داده است. پاری‌سن‌ژرمن با کسب ۳۰ امتیاز از ۱۳ بازی نخست خود در لیگ یک با اختلافی ۸ امتیازی نسبت به مارسی در جایگاه نخست حضور یافته و فاصله چندانی تا کسب سومین قهرمانی متوالی ندارد. پاریزین در لیگ قهرمانان نیز نمایش درخشانی داشته و با کسب ۱۲ امتیاز از ۴ بازی نخست گروه A، با ایجاد فاصله ۵  امتیازی با رئال مادرید بخت اصلی صعود به عنوان سرگروه محسوب می‌شود.

با این حال نشریه توتواسپورت گزارش داده در صورت ناکامی دوباره توماس توخل در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا، او شانس چندانی برای ادامه حضور در پاری‌سن‌ژرمن نخواهد داشت و این نشریه تورینی از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان گزینه نخست هدایت پی‌اس‌جی در صورت جدایی توخل نام برده است.

آلگری که سابقه هدایت میلان را هم در کارنامه خود دارد در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ هدایت یوونتوس را به عهده داشت و این تیم را به 5 قهرمانی متوالی در سری آ رساند. یووه به همراه او در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ به فینال لیگ قهرمانان هم رسید و اگرچه هر دو فینال را به بارسلونا و رئال مادرید واگذار کرد، اما همین کارنامه موجب شده تا پاریسی ها رویای فتح اروپا را با آلگری، امکان پذیر ببینند.

 

فارس

 

 

۱    
آی اسپورت
2019-11-22 10:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر