فهرست
پراندلی: اسپانیا هم نقاط ضعفی دارد؛ آنها شکست ناپذیر نیستند
پراندلی: اسپانیا هم نقاط ضعفی دارد؛ آنها شکست ناپذیر نیستند

پراندلی: اسپانیا هم نقاط ضعفی دارد؛ آنها شکست ناپذیر نیستند

آی اسپورت- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است که اسپانیا یکی از غول های جام جهانی 2014 خواهد بود. ماتادورها در برزیل برای دفاع ازعنوان قهرمانی شان که در سال 2010 کسب کرده بودند به میدان می روند، اما سرمربی آتزوری اعتقاد دارد که شاگردان دل بوسکه شکست ناپذیر نیستند

پراندلی در شرایطی در گفتگو با فیفا دات کام این صحبت ها را برزبان آورده که شاگردانش به زودی و دراوایل ماه مارس در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی اسپانیا خواهند رفت. او دراین باره گفته:« درسالهای اخیر ما بارها مقابل اسپانیا بازی کرده ایم. در جام کنفدراسیون ها، در فینال یورو2012، در اولین بازی مان در یورو2012، در دیداری دوستانه در باری و... ودر تمامی این بازیها،اسپانیا رشدو پیشرفت متفاوتی نسبت به قبل داشت.اما در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها بود که متوجه شدیم که اسپانیا شکست ناپذیر نیست و می توان از نقاط ضعف این تیم بهره برد.»


http://www.baritaliasoho.co.uk/wp-content/uploads/2012/07/2-teams-final.jpg

سرمربی سابق فیورنتینا که حالا هدایت اتزوری را در دست دارد، ادامه داد:« اسپانیایی ها در آن بازی می دانستند که چطور باید از حد ومرزها عبور کنند. آنها تیمی با سنت و باتاریخی قدیمی هستند و کاریزما و تکنیک خوبی هم دارند . به نظر من اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی است.»

ماریو بالوتلی یکی دیگر از سوژه هایی بود که سرمربی آتزوری درموردش به صحبت پرداخت:« بالوتلی این پتانسیل را دارد که مبدل به یک قهرمان بزرگ شود. البته برای رسیدن به این هدف او باید جدیت و تعادل لازم را بیابد تا بتواند تمام پتانسیلش را به کار بگیرد. در ماه ها و سالهای اخیر بالوتلی انرژی زیادی را صرف مسائل ریز و جزئی کرده و قهرمانان بزرگ این کار را نمی کنند وتنها یک هدف اصلی و مشخص دارند که آن هم موفقیت است. البته باید بگویم که من ارتباط خوبی با سوپرماریو دارم؛ ما بدون آنکه نیازی به حرف زدن باشد، با هم ارتباط برقرار می کنیم. تمام کسانی که سرمربی ماریو بوده اند، همیشه تلاش کرده اند تا چیزهایی به قابلیت های او اضافه کنند؛ چون می دانند که او پتانسیلی نامحدود است. رشد و پیشرفت ماریو می تواند به نفع هر تیمی باشد.»


http://juventiknows.com/wp-content/uploads/2012/08/Buffon-Pirlo-sponsor-event-smiling.jpg

بخش پایانی صحبت های پراندلی درمورد دیگر ستاره های ایتالیایی بود؛ از بازیکنان جوان گرفته تا باتجربه. او درمورد تیمش گفت:« ما چند بازیکن جوان و خیلی هیجان انگیز را پیش رو داریم؛ علاوه بر اینسیگنه و فلورنتزی، وراتی، دسترو و دی شیلیو هم پیش روی ما هستند. اینها 5 یا 6 بازیکن هستند که خیلی هیجان انگیزند و در فینال یوروی زیر21 سال مقابل اسپانیا بازی کردند. قطعا آنها کمی با انسجام و سطح ایده آل تیم ملی فاصله دارند ولی واقعا بازیکنان باکیفیتی هستند. در مورد بازیکنان باتجربه فوتبال ایتالیا هم باید راجع به بوفون و پیرلو بگویم که آنها پرستیژ و هوش صرف هستند که درکمال سکوت کار کرده ولی مبدل به لیدرهای بزرگی شده اند. بوفون الگوی بزرگی برای همه بازیکنان تیم است. او کاری کرده که اهمیت پیراهن آتزوری درک شود.هردوی آنها ارزشهای فراوانی را در خلق تیمی برنده به آتزوری منتقل کردند.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-22 12:10:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر