فهرست
پیش‌بازی بایرن مونیخ – شاختار/ سرمای دونتسک به مونیخ می‌رسد؟
پیش‌بازی بایرن مونیخ – شاختار/ سرمای دونتسک به مونیخ می‌رسد؟

پیش‌بازی بایرن مونیخ – شاختار/ سرمای دونتسک به مونیخ می‌رسد؟

 آی اسپورت – تساوی ارزشمند شاگردان لوچسکو در اوکراین، شانس حضور در بین هشت تیم برتر اروپا را زنده نگه داشته است. باواریایی ها در این بازی محکوم به پیروزی هستند و اصلا نباید حریف خود را دست کم بگیرند. بایرن مونیخ در 7 بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان، 5 کلین شیت ثبت کرده است. شاختار امید دارد با کشاندن بازی به لحظات پایانی، باواریایی ها را مجاب به بازی احساسی کند.  گواردیولا به خوبی می‌داند ادامه همکاری او با مونیخی ها چقدر به نتیجه این بازی بستگی دارد.

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

زمان بازی:  23:15

آب و هوا: صاف

نتیجه بازی رفت: بایرن مونیخ 1-1 شاختار دونتسک

 

آرایش احتمالی دو تیم

  بازیکنان غایب

 

بایرن مونیخ: 

 ژابی آلونسو

خاوی مارتینس

فیلیپ لام

تیاگو آلکانترا

 

شاختار دونتسک:

 ----

 

پیش بینی

-بن بست بازی رفت در اوکراین برای مونیخی ها سورپرایز بزرگی بود. با این حال گواردیولا چندان هم از نتیجه دلسرد نیست و به خوبی می داند، پیروزی در بازی امشب، تیمش را به مرحله بعد می‌رساند..

-لوچسکیو سرمربی شاختار به نظر می رسد از نتیجه تساوی در بازی رفت راضی است. او می خواهد بار دیگر تیمش را با تاکتیک دفاعی وارد زمین کند و بازی را به لحظات پایانی و حساس پایانی بازی بکشاند. او به خوبی می داند، زدن تنها یک گل در خاک ژرمن ها چه شانس بزرگی برای صعود به آن ها می‌دهد.

-بایرنی ها در هفته های اخیر نتایج فوق االعاده مطلوبی گرفته اند. آن ها به هیچ وجه شاختار را در بازی چهارشنبه شب دست کم نخواهند گرفت.

     
آی اسپورت
2015-03-11 12:14:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر