فهرست
تاسف بزرگ آنچلوتی پس از صعود تلخ: بارسا هم اندازه شالکه گل نزد
تاسف بزرگ آنچلوتی پس از صعود تلخ: بارسا هم اندازه شالکه گل نزد

تاسف بزرگ آنچلوتی پس از صعود تلخ: بارسا هم اندازه شالکه گل نزد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، هو شدن درپایان بازی منجر به شکست مقابل شالکه را سزاوار تیم صعود کرده‌اش می‌داند و اعتقاد دارد قهرمان اروپا در صورت تکرارچنین نمایشی در این رقابت ها راه دوری نمی‌رود.

او حرف هایش را با تاسف و عذرخواهی شروع کرد:« بسیار بد بودیم و تصویر بسیار زشتی از باشگاه ارائه کردیم.همه انتقادها را می‌پذیرم و می دانم باید بر میزان اشتیاقمان بیفزاییم. همچنان به تیمم ایمان دارم چون می دانم تک تک بازیکنانم چه توانایی هایی دارند.باید به تلاش هایمان ادامه دهیم و دوباره سرنوشت را دردستان خود بگیریم.»

وقتی از کارلتو پرسیده شد بین دو نیمه به بازیکنان چه چیزی گفتی،پاسخ داد:« ازبازیکنان خواستم ساختار دفاعی را منظم تر کنند. غیر از بارسلونا که 2 گل از 4 گلش را از روی نقطه پنالتی زد، هیچ تیمی به اندازه شالکه در برنابئو دروازه ما را باز نکرده بود. به طور کلی در همه زمینه ها، چه مسائل روحی و چه مسائل تاکتیکی عملکرد بسیار بدی داشتیم.با این وضعیت در لیگ قهرمانان به جایی نمی‌رسیم.» کارلتو درباره شایعه اخراجش گفت:« به این مسائل فکر نمی‌کنم. البته مسئول همه مسائل رخ داده در اطراف تیم هستم. از ماه دسامبر خوب نیستم و این شرایط بد باید هر چه زودتر تغییر کند.به نظرم بزرگ ترین مشکل فعلی تیم، عدم اعتماد به نفس است.»

     
آی اسپورت
2015-03-11 12:05:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر