فهرست
واکنش دی متئو به حذف قهرمانانه شالکه: آنچلوتی باشکوه است!
واکنش دی متئو به حذف قهرمانانه شالکه: آنچلوتی باشکوه است!

واکنش دی متئو به حذف قهرمانانه شالکه: آنچلوتی باشکوه است!

آی اسپورت- روبرتو دی‌متئو، سرمربی ایتالیایی- سوئیسی شالکه پس از حذف قهرمانانه تیمش در برنابئو از احساسات متضاد خود حرف زد.

او ، یک لحظه کلیدی را مورد اشاره قرار داد:« در یک بازی فوق العاده زیبا، بهترین نمایش ممکن را ارائه کردیم اما گلی که در آخرین ثانیه های نیمه اول، بازی را به تساوی کشاند، کار ما را دشوار کرد. دو بار تیر دروازه را به لرزه درآوردیم و این، بسیار ناراحت کننده است. هم خوشحالم وهم ناراحتم.»

بخشی از حرف های او به آنچلوتی اختصاص داشت:« کارلتو مربی باشکوه و پرافتخاری است.زمانی که او دستیار ساکی در تیم ملی ایتالیا بود، من برای لاجوردی ها بازی می‌کردم.»

بندیک هودس، کاپیتان شالکه به نظر خودش توان گل کردن آخرین فرصت تیمش را نداشت:« استحقاق زدن گل های بیشتر را داشتیم. به هر حال نمایش ستایش آمیزی داشتیم. واقعا توان گل کردن فرصت آخر را نداشتم.» هونتلار، زننده 2 گل آبی ها گفته تیمش می‌توانست نتیجه ای بهتری بگیرد:«بسیار زیبا بازی کردیم اما می توانستیم با دستاورهای بیشتری زمین را ترک کنیم.در چند بازی گذشته، دفاعی ظاهر شدیم اما در برنابئو خیلی بهتر از قبل نشان دادیم و به حریف فشار آوردیم. پیروزی بزرگی به دست آوردیم، با این حال از آنجایی که عاشق صعود هستیم، گل های بیشتری می‌خواستیم.» سانه، زننده زیباترین گل بازی تنها به گفتن یک جمله بسنده کرد:« گل زدن در برنابئو، احساس خاص و خوبی به وجود می‌آورد.»

     
آی اسپورت
2015-03-11 11:30:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر