فهرست
نکونام: لغو بازی با شیلی به ضرر کل فوتبال ایران است
نکونام: لغو بازی با شیلی به ضرر کل فوتبال ایران است

نکونام: لغو بازی با شیلی به ضرر کل فوتبال ایران است

آی اسپورت- جواد نکونام کاپیتان تیم ملی در خصوص اینکه گفته می‌شود ممکن است دیدار دوستانه ایران و شیلی به دلیل مشکلات مالی لغو شود، گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام اما هنوز قطعی نشده است. دیدار برابر شیلی می‌تواند کمک زیادی به فوتبال ایران کند و لغو این بازی به ضرر کل فوتبال ایران است. شیلی تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد و بازی برابر این تیم می‌تواند تجربه خوبی برای بازیکنان ایرانی و جوان‌‌ترها باشد.

حضور در اردوی تیم ملی: با توجه به اینکه ایران در صورت برگزاری بازی با شیلی زودتر از این تاریخ راهی اردو می‌شود دیگر نیازی به حضور من در ایران نیست و دوم فروردین به صورت مستقیم راهی اتریش خواهم شد. 

 مشکلات اوساسونا: وضعیت باشگاه اوساسونا بسیار بد است و به خاطر دستگیری مدیرعامل سابق و چند فرد دیگر روحیه بازیکنان به هم ریخته است. حدود 10 بازیکن از فصل‌های قبل در تیم کنونی هستند و به دلیل این ماجرا روحیه آنها خراب شده است. پلیس اسپانیا هر روز در باشگاه حاضر می‌شود و وضعیت مالی تیم به هم ریخته است.

 آیا با این شرایط این تیم در لیگ دسته دوم باقی خواهد ماند یا خیر: تلاش خود را انجام می‌دهیم که سقوط نکنیم اما هیچ چیز مشخص نیست و باید دید چه پیش خواهد آمد. شرایط باشگاه اصلاً خوب نیست.

 مالیات کسر شده از حساب نکونام: این مالیات برداشت شده و با توجه به وضعیت نامشخص باشگاه من نیز متضرر شده‌ام.

     
آی اسپورت
2015-03-11 12:55:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر