فهرست
پشت پرده وایبر بازی جهانبهش و پورعلی‌گنجی با سردار: تو بهترینی!
پشت پرده وایبر بازی جهانبهش و پورعلی‌گنجی با سردار: تو بهترینی!

پشت پرده وایبر بازی جهانبهش و پورعلی‌گنجی با سردار: تو بهترینی!


آی اسپورت- نظر سنجی برنامه نود به انتخاب بهترین بازیکن جوان فوتبال ایران در سال 93 اختصاص داشت. سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مرتضی پورعلی گنجی و مهدی شریفی گزینه‌هایی بودند که توسط کارشناسان برنامه نود انتخاب شدند تا با یکدیگر رقابت کنند. در نهایت اما سردار آزمون گوی سبقت را از دیگران ربود و عنوان جوان اول فوتبال ایران در سال 93 را به دست آورد. نکته جالب اما رفاقتی است که میان این 5 بازیکن، به خصوص جهانبخش، آزمون و پورعلی گنجی وجود دارد. این سه بازیکن که در جام ملت‌های آسیا مدام در کنار هم بودند و عنوان سه قلوها را یدک می‌کشیدند در پیامک‌هایی خودمانی، با یکدیگر ارتباط برقرار کردند و در مورد نظر سنجی صحبت کردند.

روزنامه ایران ورزشی گزارش کرد که مرتضی پورعلی گنجی، مدافع 22 ساله تیم ملی و باشگاه تیان جین اینگونه به سردار آزمون تبریک گفت: «سلام داشه گلم. داش شنیدم تو برنامه نود بهترین شدی بین 5 تا از جوونا. خیلی خوشحال شدم. ان‌شاء‌ا... که همیشه بهترین بشی. آرزوی موفقیت می‌کنم برای همه به خصوص تو که جای داداشمی.»
اما پاسخ وایبری سردار به مرتضی پورعلی گنجی: «سلام مرتضی جان. مرسی. لطف داری. هممون تو یه سطح هستیم. حق هممون بود که بهترین بشیم. بازم ممنونم. ان‌شاء‌ا... تو تمام مراحل زندگیت پیروز بشی.» پورعلی‌گنجی در جواب سردار گفت: «همه جوان‌ها خوب بودند. البته غیر از من. مهدی طارمی و مهدی شریفی هم دوستانم هستند و امیدوارم که در فوتبال شان موفق باشند. باید در آینده تیم ملی خوبی داشته باشیم و همه جوان‌ها بتوانند به فوتبال اروپا برسند.»

پورعلی‌گنجی در مورد عنوان سومی که به دست آورد می‌گوید: «ما جوان‌های خوبی داریم اما یک بار دیگر به سردار تبریک می‌گویم. ما خاطرات خوبی از جام ملتها داریم و امیدوارم که بقیه جوان‌های فوتبال ما هم در تیم‌های شان موفق باشند و نسل جدید و قدرتمندی را تشکیل بدهیم.»

پورعلی گنجی که چند روز قبل اولین بازی‌اش را برای تیان جین تدا انجام داد، از آنهایی که در نظرسنجی نود به او رای دادند تشکر می‌کند: «دقیقا نمی‌دانم چند نفر به من رای دادند. وظیفه‌ام است که از آنها تشکر کنم که مرا انتخاب کردند. البته تاکید می‌کنم که من و سردار و علی نداریم و حالا که سردار این عنوان را به دست آورده، انگار خودم به دست آورده ام.» 

علیرضا جهانبخش هم بعد از پایان نظرسنجی با فرستادن متنی کوتاه به سردار آزمون تبریک گفت. جهانبخش در متن خود نوشت: «تبریک دادا » این دو که از دوران نوجوانی با یکدیگر همبازی هستند ارتباط صمیمانه‌ای دارند. هر روز از احوال یکدیگر خبر می‌گیرند و کلا عادت دارند که در مورد همه چیز از هم مشورت بگیرند. جهانبخش می‌گوید: «من و سردار نداریم. او داداش من است و خوشحالم از اینکه توانسته در فوتبالش موفق باشد. روزهای خوبی را برای آینده سردار و همه بازیکنان جوانی که در فوتبال ایران حضور دارند آرزو می‌کنم.»

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-11 13:00:06
نظر دهید

۱ نظر
نگار
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۳
وای چه با معرفت من که مردم از بی معرفتا. چه دوستای خوبی اند خیلی مردن من با عکساشون زننننندگییی میکنم کاش همیشه شادگشاد باشن ... من از اون دخترای آویزون نیستم ولی تازه فهمیدم که فوتبال بدون این سه تا هیچی نیست ... کاش اینارو سه قلو ها میخوندن تا بفهمن مردم چقدر دوسشون دارن از اینجا میخام به دوستم هم تبریک بگم تولدش رو (عزیزم تولدت مبارک) یادم رفت بگم که من یه دختر ۲۱ ساله ام همسن کاپیتان جهانبخش یه سال کوچیکتر از استاد دل ها آقای پور علی گنجی و یه سال بزرگتر از بزرگ من آقای آزمون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر