فهرست
واکنش تند سیمئونه؛ بی‌نظمی و هرج و مرج
واکنش تند سیمئونه؛ بی‌نظمی و هرج و مرج
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

واکنش تند سیمئونه؛ بی‌نظمی و هرج و مرج

آی‌اسپورت- هرج و مرج در تیم ملی، موجبات عصبانیت سیمئونه را فراهم آورده است. شکست سنگین مقابل کرواسی در دومین بازی جام جهانی ۲۰۱۸، آن‌قدر هواداران و فوتبال‌دوستان آرژانتینی را عصبانی کرده که واکنش‌های زیادی در محافل عمومی درباره عمل‌کرد آلبی‌سلسته شنیده می‌شود.

در یکی از جالب‌ترین واکنش‌ها، پیامی صوتی از سیمئونه در واتس‌اپ منتشر شده و دست به دست در حال چرخیدن است. سیمئونه در این پیام، در صحبت با دستیارش، ژرمن بورخس چنین گفته است:

«اتفاقی که الان در حال رقم خوردن است، همان چیزی است که طی ۴ سال گذشته در تیم ملی اتفاق افتاده است. بی‌نظمی و هرج و مرج کامل در تیم ملی. هیچ رهبری و نظارتی از سوی کادر فنی و یا افراد نزدیک به کادر فنی دیده نمی‌شود. تیم‌مان باخته، تیمی بد. همیشه می‌گوییم بازیکنان مهم‌ترین چیز هستند ولی این بازیکنان ۶۰ درصد آماده هستند و نه ۹۰ درصد. وقتی مربیان خود می‌گویند خراب کرده‌ایم، بسیار بدتر از زمانی است که بازیکنان چنین چیزی را بگویند. مسی بازیکن بسیار خوبی است، بله او بسیار خوب است چون در کنار بازیکنان فوق‌العاده‌ای بازی می‌کند ولی سوالی دارم: اگر قرار بود برای یک تیم معمولی انتخاب کنی، مسی را بر می‌داشتی یا رونالدو؟»

 

نود

۵    
آی اسپورت
2018-06-23 01:18:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر