فهرست
اسکوچیچ:اگر بازیکنان محروم را داشتم با اختلاف قهرمان می شدم!
اسکوچیچ:اگر بازیکنان محروم را داشتم با اختلاف قهرمان می شدم!

اسکوچیچ:اگر بازیکنان محروم را داشتم با اختلاف قهرمان می شدم!

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی با گسترش فولاد تبریز در خصوص آمادگی تیمش گفت: هر چند که سه بازیکنمان را در این بازی نداریم ولی تیم‌مان آماده است که در این بازی پیروز شویم. ما برای حریف احترام زیادی قائل هستیم. البته که نتایج اخیر این تیم با کیفیت بازی‌اش مطابقت ندارد ولی آماده هستیم که بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم.

 جایگاه فولاد در جدول رده بندی: فکر می‌کنم می توانستیم بهتر از این‌ها در لیگ ظاهر شویم. من اگر هفت یا هشت بازیکنم را در اختیار داشتم با اختلاف زیادی می توانستیم قهرمان شویم. حرف‌های من گزافه گویی نیست. حتی اگر دو بازیکن از هفت بازیکن را هم داشتیم می توانستیم یکی از مدعیان جدی قهرمانی باشیم.

برنامه‌ریزی سازمان لیگ: بارها گفته ام که برنامه ریزی سازمان لیگ به ضرر فوتبال ایران است؛ چرا که تیم ها برای مقطع طولانی از شرایط مسابقه دور می شوند. فکر می‌کنم می توانستیم بهتر از این‌ها برنامه‌ریزی کنیم. همان طور که می دانستید قرار بود یکشنبه بازی کنیم ولی به دلیل بازی تیم ملی امید این رقابت ها به تعویق افتاد و ما باید روز جمعه بازی کنیم. ما نتوانستیم یک تمرین خوب هم داشته باشیم و این برنامه‌ریزی‌ها و محدودیت‌ها باعث می‌شود تا توانایی‌ بازیکنان افت کند.

     
آی اسپورت
2015-03-11 13:55:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر