فهرست
خانه تکانی در منچستر‌یونایتد/ 4 بازیکن جدید به جای 14 اخراجی
خانه تکانی در منچستر‌یونایتد/ 4 بازیکن جدید به جای 14 اخراجی

خانه تکانی در منچستر‌یونایتد/ 4 بازیکن جدید به جای 14 اخراجی

آی اسپورت/ طبق ادعای سایت های انگلیسی، لوئی فن‌خال درتابستان پیش رو 14 بازیکن را از لیست خود خارج می کند و به جای آن ها،4 بازیکن جدید به تیمش می‌آورد. گمانه زنی ها حاکی از اشتیاق او برای خرید یک دفاع راست، دفاع میانی، هافبک میانی و مهاجم حکایت دارد؛‌ آنچه در واقع 4 نقطه کور تیم در کورس سهمیه این فصل لیگ برتر تلقی می‌شود.در صورتی که دخئا کماکان زیر بار تمدید طولانی مدت قرارداد نرود، فن خال در دراز مدت به دنبال یک دروازه بان جایگزین خواهد بود.

 اهداف اصلی

 کلین، بازیکن 23 ساله ساوتهمپتون،یکی از اصلی ترین اهداف خرید منچستریونایتد تلقی می شود. او در 18 ماه گذشته رشد زیادی داشته و در یک بازی ملی به عنوان دفاع راست تیم ملی انگلیس هم به میدان رفته است. لاپورته، مدافع میانی 20 ساله تیم زیر 21 سال فرانسه در بیلبائو نمایش زییایی داشته؛ به حدی که هوش از سر تیم استعداد یابی فن خال ربوده.البته هوملس دورتموندی هنوز در برنامه های فن خال جا دارد اما قیمتش کمی بالاست. کوین استروتمن، هافبک هلندی رم هم ابتدای فصل به دلیل مشکلات پزشکی فرصت بازی در جمع شیاطین سرخ را به دست نیاورد اما همچنان دیگر گزینه پرافتخارترین تیم انگلیس به حساب می آید.

 خروجی ها

 فالکائو، قطعا در پایان دوران حضور قرضی اش به موناکو برمی گردد و قرارداد فن پرسی که هنوز یک سال دیگر اعتبار دارد به احتمال زیاد تمدید نمی شود.فیل جونز، اسمالینگ و اونز برخلاف کریک و یانگ با تمدید قرارداد مورد استقبال قرار نمی گیرند و به جای هرناندس  و رافائل داسیلوا که شیاطین سرخ علاقه ای به بازگرداندن آن ها ندارند، انگس از برنلی و کاوانی از پاری سن ژرمن، سرخپوش می شوند تا جای خالی 14 خروجی تیم در پایان فصل چندان به چشم نیاید.

     
آی اسپورت
2015-03-11 14:04:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر