فهرست

نورمحمدی: دفاع چپ نداریم، من در این پست بازی می کنم/ در لیگ بی انگیزه نیستیم

آی اسپورت- مدافع تیم پرسپولیس می‌گوید این تیم همیشه با انگیزه و برای کسب برد به میدان می‌رود.

رضا نورمحمدی درباره شرایط تیم پرسپولیس، گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. در چند روز گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و می‌رویم سه امتیاز بازی نفت مسجد سلیمان را بگیریم. ما در دیدار مقابل تراکتورسازی هم مستحق شکست نبودیم، اما به خاطر اشتباه‌های فردی دروازه ما باز شد و متحمل شکست شدیم.

بی انگیزگی پرسپولیس در لیگ: همان طور که گفتم ما مقابل تراکتورسازی هم باید پیروز می‌شدیم یا حداقل یک امتیاز می‌گرفتیم. ما در تمام بازی‌ها با انگیزه به میدان می‌رویم و هیچ بازی نیست که بخواهیم بی انگیزه باشیم. در بازی مقابل تراکتورسازی آقای درخشان به چند بازیکن تیم استراحت دادند. شما مطمئن باشید که پرسپولیس هیچ وقت بی انگیزه نیست. فردا با کسب پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان نشان می‌دهیم که لیگ برای ما مهم است.

حضورت در دفاع چپ : پست اصلی من دفاع وسط است، اما به خاطر این که در پست دفاع چپ بازیکنی نداریم بع الاجبار در آنجا بازی می‌کنم. البته در چند بازی هم به جای حمیدرضا علی عسگر در این پست بازی کردم. من در زمین تمام وظایفی که سرمربی از من می‌خواهد را به صورت کامل انجام می‌دهم و سعی می‌کنم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم. الان هم که در پست دفاع چپ بازی می‌کنم همین طور است و تلاش می‌کنم که بدون اشتباه ظاهر شوم.

     
آی اسپورت
2015-03-11 14:26:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر