فهرست
اولیویرا: دیدار با راه‌آهن سخت‌ترین بازی ما در لیگ است
اولیویرا: دیدار با راه‌آهن سخت‌ترین بازی ما در لیگ است

اولیویرا: دیدار با راه‌آهن سخت‌ترین بازی ما در لیگ است

آی اسپورت- آنتونیو اولیویرا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل راه‌آهن تهران گفت: این بازی که فردا داریم از تمام بازی‌های لیگ سخت‌تر و پر اهمیت‌تر است. همانطور که گفتم بازی سختی برابر راه‌آهن داریم، چون آنها می‌جنگند تا سقوط نکنند و ما هم برای قهرمان شدن می‌جنگیم.دوباره باید تکرار کنم که در بازی فردا راه‌آهن برای سقوط نکردن می‌جنگد و تراکتورسازی هم برای اینکه بتواند در پایان فصل قهرمان شود به میدان می‌رود و می‌جنگد. وقتی یک تیم برای قهرمانی می‌جنگد و یک تیم برای نیفتادن، یعنی اینکه مسلماً کار دشواری داریم اما ما با تمام انگیزه و روحیه فردا به میدان می‌رویم و بازیکنان‌مان روی بازی متمرکز هستند.

مانند بازی با پرسپولیس به میدان می روید؟: همانطور که می‌دانید ما مقابل پرسپولیس با روحیه بالا بازی کردیم و مقابل راه‌آهن و هر تیم دیگری نیز همین کار را خواهیم کرد و شاید روحیه ما در این بازی بیشتر هم باشد.

خیالتان از سه امتیاز راحت است؟ :  اینطور که شنیده‌ام راه‌آهن دو بازیکن جدید گرفته که این کار ما را بسیار دشوار می‌کند. تمام اینها علامت این است که ما بازی راحتی نخواهیم داشت.

محروم ها و مصدومان تراکتور: محمد ایرانپوریان و یکی از بازیکنانم مصدوم هستند و محسن دلیر روز گذشته اعلام کرده که بیمار است و نمی‌تواند تراکتورسازی را همراهی کند ولی خوشبختانه برای بازی با راه‌آهن محروم نداریم.

     
آی اسپورت
2015-03-11 15:41:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر