فهرست
منصوریان: لباس آبی استقلال به من هویت داد/ قنبرزاده باید به انتخاب داور دیدار با استقلال اعتراض کند/ برای استقلال برنامه ندارم، من یک نفرم، آنها 30 هزار نفر!
منصوریان: لباس آبی استقلال به من هویت داد/ قنبرزاده باید به انتخاب داور دیدار با استقلال اعتراض کند/ برای استقلال برنامه ندارم، من یک نفرم، آنها 30 هزار نفر!

منصوریان: لباس آبی استقلال به من هویت داد/ قنبرزاده باید به انتخاب داور دیدار با استقلال اعتراض کند/ برای استقلال برنامه ندارم، من یک نفرم، آنها 30 هزار نفر!

علیرضا منصوریان در نشست خبری دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: در بازی رفت آنچه که حرف دلم بود و از درون قلبم می‌آمد در یک صفحه A4 به زبان آوردم. من زندگیم را پس از خدا و خانواده مدیون استقلال هستم و رنگ آبی به من هویت داد. نمی‌خواهم در این مورد احساسی صحبت کنم چون در بازی رفت صحبت‌های احساسیم را انجام دادم. من در بازی رفت روز سختی را گذراندم و فردا هم همین طور خواهد بود. ما در بازی رفت در تختی بازی می‌کردیم اما فردا باید در آزادی بازی کنیم که من یاد گرفتم در این زمین در لباس استقلال باشم اما قوانین حرفه‌ای این را می‌گوید که دوباره باید روبروی تیم محبوبم بازی کنم.  در طرف مقابل و پس از علاقه‌ای که من به استقلال دارم، تعهدی است که به تی‌شرت نفت دارم. کمتر باشگاهی وجود دارد که اول فصل تیمی که در لیگ سوم شده بود را به منصوریان جوان بسپارد. این یک ریسک بزرگ بود چون 7 ستاره نفت ابتدای فصل از این تیم جدا شده بودند. در مجموع من حافظ منافع مدیریت باشگاه هستم و باید کار حرفه‌ای‌ام را انجام دهم و امانتدار نفت باشم. امیدوارم فردا شاهد رقابتی سالم باشیم و مردم بازی زیبایی را ببینند چون معتقدم بازی نفت و استقلال می‌تواند روز آشتی هواداران با فوتبال باشد.

 روز گذشته شایعه شده بود باشگاه استقلال درخواست کرده داور بازی این تیم و نفت زرگر باشد و امروز این اتفاق افتاده و آیا این مسئله روی روند بازی تاثیر دارد؟ : نباید قداست داوری‌مان را زیر سوال ببریم. ما داورهای خوبی داریم. همه دیدند در بازی با العین صابون داور چینی به تن‌مان خورد و همان موقع می‌خواستم فغانی را ببوسم. در بازی با العین به من ثابت شد که باید قدر داورهای‌مان را بدانیم. در مجموع ورود به این مسائل در حوزه مدیریت است چون من خودم سال‌ها بازیکن استقلال بودم و نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم. تاکید می‌کنم که باید قداست داورهای‌مان حفظ شود اما اگر اعتراضی در این خصوص وجود دارد باید از طریق آقای قنبرزاده صورت بگیرد. در هر صورت ما به داوری فردا هر کسی که باشد احترام می‌گذاریم و داور هم می‌داند که عملکردش کاملا زیر ذره‌بین است.

 هفته قبل مقابل گسترش فولاد داور جوانی به نام اکرمی بازی ما را قضاوت کرد و یک پنالتی هم به ضرر ما گرفت اما به 2 دلیل به او اعتراض نکردیم. یکی اینکه نمایندگان AFC عملکرد او را زیر ذره‌بین داشتند و دوم اینکه من یاد گرفته‌ام به داور احترام بگذارم و هیچ وقت در دوران مربیگریم به داور معترض نبودم.

برنامه برای دیدار با استقلال: من برای آنها برنامه‌ای ندارم اما باید دید که آنها چه برنامه‌ای برای من دارند. بالاخره من یک نفر هستم و آنها 20،30 هزار نفر هستند اما من عاشق استقلال و هوادارانش هستم. چه هوادارانی که متولد دهه 70،80 هستند و چه خودم که از زمان جام جهانی 1978 با بازیکنانی مانند حسن روشن، ناصر حجازی، حسن نظری، آندرانیک اسکندریان و نصرالله عبداللهی عاشق استقلال شدم.  من تا 23 سالگی هوادار استقلال بودم و روی سکوها خیلی زجر کشیدم و حرص خوردم به خاطر همین شرایط هواداران را درک می‌کنم. باز هم تاکید می‌کنم که عاشق هواداران هستم و بعد از خدا و خانواده هر چه دارم از استقلال است.

     
آی اسپورت
2015-03-11 15:47:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر