فهرست
کفاشیان: امشب وضعیت بازی با شیلی مشخص می شود
کفاشیان: امشب وضعیت بازی با شیلی مشخص می شود

کفاشیان: امشب وضعیت بازی با شیلی مشخص می شود

آی اسپورت- علی کفاشیان در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی ایران و شیلی در جمع خبرنگاران گفت: در تماسی که با مسئولان فدراسیون شیلی داشتیم صحبت‌های لازم انجام شد و تا امشب تکلیف این بازی مشخص خواهد شد. هماهنگی‌های لازم در خصوص بازی دوستانه ایران - شیلی انجام شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید احتمال برگزاری این دیدار دوستانه تا 90 درصد خواهد بود.

 آیا کی‌روش برای ماندن در تیم ملی تا جام جهانی دوره بعد شرط کرده که همه خواسته‌هایش برآورده شود؟:  نه، ایشان نه شرطی کرده و نه ما ضمانت کرده‌ایم، بلکه کی‌روش خواسته‌هایی دارد که آنها را مطرح کرد و ما هم تا حد توان‌مان خواسته‌های او را در تیم ملی برآورده خواهیم کرد.

وضعیت سردار آزمون و علیرضا جهانبخش و اینکه آنها در اردوی تیم امید حضور پیدا خواهند کرد یا تیم ملی: قرار است در این مورد کی‌روش و خاکپور نشستی را داشته باشند و هر تفاهمی که آنها کردند برای فدراسیون قابل‌قبول است. چنانچه شاهد عدم تفاهم آنها باشیم آن وقت فدراسیون وارد عمل شده و تصمیم می‌گیرد که دو بازیکن نامبرده به کدام اردو بروند.

«آیا امکان دارد کارلوس کی‌روش به جهانبخش و آزمون اجازه حضور در اردوی تیم امید را ندهد؟»: در این خصوص حتماً با کی‌روش به توافق می‌رسیم. قلق او دست ماست!


 «مصطفی سلیمی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دستگیر شده است. آیا شما او را می‌شناسید؟»: نه، سلیمی چه کسی است؟! یکی از دوستان من نامش سلیمی بود که خدا رحمتش کند!

     
آی اسپورت
2015-03-11 22:09:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر