فهرست

بوسکتس در ال‌کلاسیکو/ آیا باید ریسک کرد؟

آی‌اسپورت: لوییس انریکه مربی بارسلونا بعد از اینکه تیمش دوباره صدرنشینی لالیگا را به دست آورد، به بازیکنانش دو روز مرخصی داد اما سرخیو بوسکتس بر خلاف بقیه مجبور شد خانه بماند. او در حال حاضر حتی نمی تواند رانندگی کند اما مصمم است که برای ال‌کلاسیکوی حساس 22 مارس(دوم فروردین) آمادگی لازم را به دست آورد. با توجه به اهمیت این بازی، کادر پزشکی بارسلونا هنوز به صراحت حضور این بازیکن در بازی بارسلونا و رئال مادرید را رد نکرده.

هفت روز بعد از مصدومیت در دیدار بارسلونا با ویارئال در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا پای او هنوز بخیه دارد و منتظر است ورم پایش خوب شود تا بانداژ آن باز شود. تنها وقتی این کار انجام شود او می تواند وزنش را روی پایش بیندازد و ریکاوری خود را آغاز کند.

کادر پزشکی بارسا که از انعطاف پذیری قوزک پای بوسکتس شگفت‌زده شده درباره او هشدار داده که نمی توان تا یکی دو روز قبل از ال‌کلاسیکو در مورد او نظر داد.

او وقتی نوجوان بوده در آکادمی باشگاه دچار چنین مصدومیتی شده که این به او کمک می کند دوران ریکاوری‌اش که معمولا یک ماه است، کوتاه‌تر شود اما این حضور او را در ال‌کلاسیکو تضمین نمی کند.

در چنین مواقعی تزریق مسکن هم توصیه می شود که البته روشی سنتی است و تنها برای سرپوش‌گذاشتن روی مشکل مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ خاصیت درمانی ویژه‌ای ندارد.

بارسا در فاصله 11 روز مانده تا ال‌کلاسیکو نگران این است که مصدومیت حادتری گریبان بوسکتس را بگیرد و ارزش آن را دارد که ریسک کند یا نه. طبق معمول بازیکن تمام تلاش خود را می کند اما در نهایت حرف آخر را انریکه می زند.

     
آی اسپورت
2015-03-11 17:46:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر